Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Tahiti a Francouzská Polynésie na katamaránu

Komfortní poznávání nejkrásnějšího souostroví v Pa
poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
5. 3. – 22. 3. 202218 dní-2%100 881 Kč102 940 Kč54050212
Základní cena -2%100 881 Kč102 940 KčFirst-minute sleva do 5.11.2021.
Služby za příplatek
Letenka - cena od45 000 Kč

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Plavba na komfortním katamaránu
  • Nedotčený ráj - prstence korálových útesů kolem ostrovů, atoly, nádherné pláže
  • Nejkrásnější laguna v tichomoří - Bora Bora
  • Dobrodružné výlety do nitra ostrovů
  • Chytání ryb, plavání s rejnoky, potápění a šnorchlování

Popis

Ostrovy Francouzské Polynésie jsou částečně korálového a částečně sopečného původu. Prstence korálových útesů vytvářejí kolem ostrovů jakousi bariéru. V tyrkysově zbarvených lagunách bezpečně zakotvíme.

Polynésie představuje dodnes téměř nedotčený ráj s mnoha atoly, lagunami a krásnými korálovými plážemi, kde nebude nikdo kromě nás. Budeme se koupat, šnorchlovat a podnikat dobrodružné výpravy do nitra ostrovů. Pohodlný katamarán za dostupnou cenu poskytne komfort, relaxaci a pohodu. Zájemci o potápění budou mít několik příležitostí k ponorům. Budeme plavat s rejnoky, chytat čerstvé ryby a se sklenkou vína pozorovat západy slunce. Vyzkoušíme i skvělou místní kuchyni.

Loď nám dává svobodu a volnost. Během 14denní plavby poznáme hned šest ostrovů: legendární ostrov Bora Bora s proslulou lagunou. Ostrov Raiatea s úžasnými přírodními scenériemi. Tak trochu zapomenutý ostrov Huahine, který si dodnes drží autentický polynéský ráz. A ještě ostrov Taha´a, jemuž se také přezdívá „Vanilla Island“, kde se produkují perly výjimečné kvality. A nakonec nádherné korálové atoly Maupi a Tupai.

Program

1.–2. den

Přílet na Tahiti. Místní přelet na ostrov Raiatea. Nalodění a krátká plavba lagunou na ostrov Tahaa.

3.–4. den

Plavba na ostrov Huahine. Rybářská vesnice Fare s rybí restaurací. Plavba lagunou na jih k nádherné pláži v zátoce Avea Bay. Skvělé šnorchlování na korálovém útesu, procházka podél pustého pobřeží.

5.–6. den

Přeplavba na ostrov Raiatea, zátoka Faaroa Bay. Možnost plavby kajakem po mangrovové řece Faaaroa River. Návštěva nejstaršího posvátného maorského chrámu „Marate Taputapuatea“. Odpoledne plavba lagunou na kotviště u ostrůvku Nao Nao Motu.

7.–10. den

Plavba na ostrov Bora Bora, kotvení na laguně s nádhernými pohledy na hlavní ostrov. Budeme prozkoumávat tuto „nejhezčí lagunu Tichomoří“, šnorchlovat nebo plavat se želvami a s neškodnými lagunovými žraloky a rejnoky. Možnost potápění, na kole kolem ostrova, výstup na jeden z vrcholů… Večeře v proslulé restauraci Bloody Mary.

11.–13. den

Plavba na atol Maupiti – atol je přístupný jen za mírnějšího větru a klidného moře. Průzkum ostrova, šnorchlování, potápění, výstup na vyhlídkový vrchol, na kole kolem ostrova,.. večeře v restauraci. Návrat na Bora Bora, odpočinek. Večeře v restauraci.

14.–15. den

Plavba na ostrov Tahaa, kotvení v zátoce Hurepiti. Vanilla tour – botanická exkurze nejenom za vanilkou, návštěva perlové farmy. Polynéský večer s tanci, ohňovou show a typickým polynéským jídlem. Ostrůvek Mahatea se skvělým šnorchlováním v korálové řece.

16.–18. den

Návrat do Mariny na Raiatea a předání lodi. Odlet na Tahiti a do Prahy

Podmínky

ZOBRAZIT FOTOGALERII PODMÍNEK ZÁJEZDU