ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rafting ve Slovinsku a Rakousku

Na co se můžete těšit?

  • Zájezdy v malé skupině 7 osob
  • Nejpestřejší nabídka outdoorových aktivit v Evropě
  • Rafting, kanoe, kaňoning, speleologie
  • Ubytování v apartmánech

Popis

Proniknout ke krásám Julských Alp znamená raftovat na technicky náročném a balvanitém toku řeky Soča, projít kaňon horského potoka, slaňovat vodopády a skákat do hlubokých tůní nebo se proplazit do nitra hor temnými chodbami krasových jeskyní.

Aby byl program perfektní, připravili jsme dvě varianty programů. Základ itineráře zůstává stejný, jen poslední den je upravený podle toho, na co je daný termín nejvhodnější. V červnovém termínu si zaraftujeme na ledovcové řece Isel a v srpnu vystoupíme jištěnou cestou – via ferratou na jeden z vrcholů Julských Alp.

Pokud chcete zažít Slovinsko za parádní vody a bez davů turistů, pojeďte s námi už v květnu na zájezd Rafting ve Slovinsku a Rakousku, v malé skupině a s ubytováním v apartmánech. V podzimním termínu pořádáme podobný zájezd Rafting, kanoe a vinobraní ve Slovinsku, kde navštívime vinařskou oblast Goriška Brda, prohlédneme si sklepy a ochutnáme speciality místních pěstitelů.

Toto jsou naše aktivně strávené prodloužené víkendy ve Slovinsku!

Program

1. den

Po obědě odjezd z ČR, přejezd do Slovinska, večerní ubytování v apartmánech v Bovci.

2. den

Super rafting na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami.

3. den

Alternativní den na přání: kaňoning pro začátečníky i pokročilé, speleologická túra - průstup jeskynním systémem, pěší nebo cyklo výlety.

4. - 5. den

Vzrušující raftování na vodnaté rakouské řece Isel; noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

Podmínky

GALERIE: WEB