Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Lago di Garda na kole v pohodě

Jižní část jezera
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
13. 9. – 22. 9. 201910 dní12 990 Kč11 990 Kč11299902

UZAVŘENO

Základní cena 12 990 Kč
Dětská cena do 15 let11 990 Kč
Služby za příplatek
7x večeře2 750 Kč
jednolůžkový pokoj povinný3 700 Kč

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování v mobilhomech v kempu přímo na pobřeží jezera, snídaně
  • Cyklistika pro pohodáře
  • Verona  – se třetí největší římskou arénou na světe
  • Křišťálově čisté Gardské jezero

Popis

Převážná část programu se odehrává v jižní části jezera, která díky svému profilu umožňuje naplánovat nenáročné trasy po místních silničkách a cyklostezkách. Setkáme se s poklidnými vesničkami i velkolepými pamětihodnostmi, které jsou pro Itálii typické - v programu jsou také zařazeny i takové, které si díky své vyjímečnosti vysloužily zápis na seznam světového dědictví UNESCO. Aby vám nezůstaly ukryty krásy severní části jezera, zařadili jsme na úvod a závěr zájezdu etapy také z této oblasti, která má zase zcela jiné kouzlo - očarují nás zejména výhledy na mohutné horské masívy či výjimečné středisko severní části jezera Riva del Garda.

Ubytování v kempu přímo na břehu jezera Garda umožňuje doplnění programu o koupání. Odsud budeme s podporou autobusu vyjíždět na jednodenní výlety do okolí.

Program

1.–2. den

Odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do italského Mori; odtud úvodní trasa do příjemného městečka Nago-Torbole (ruiny středověkého hradu), dále až k na pobřeží jezera, po kterém dojedeme až do Riva del Garda - významného centra severní části jezera (17 km); první koupání, pro zájemce možnost prodloužení trasy; přesun autobusem do kempu, ubytování.

3. den

Autobusem do velkolepé Mantovy  (rotunda sv. Vavřince z 11. století s mramorovým sarkofágem ze 6. století); na kole zemědělskou krajinou podél řeky Mincio s několika vodními díly, přes městečko Valeggio sul Mincio se zříceninou Castello Scaligero, dojezd do přístavu Peschiera del Garda (45 km).

4. den

Výlet bez kol: Romantická Verona  – město věčných milenců neoddělitelně spjaté s příběhem Romea a Julie, pozoruhodné historické centrum (románský kostel San Zeno Maggiore, římská aréna z 1. století – třetí největší na světě).

5. den

Odpočinkový den, koupání; pro zájemce cyklistika v okolí kempu, fakultativně přejezd trajektem a prozkoumání východního břehu jezera.

6. den

Z přístavního městečka Peschiera del Garda na kole do starodávného Sirmione, které se rozkládá na špičce úzkého poloostrova v jižní části jezera (ruiny starověké římské vily Grotte di Catullo z 1. stol. př. n. l.; vodní hrad Scaligero) na kole až do kempu (33 km). 

7. den

Cyklistický okruh z kempu po cyklotrase do městečka Saló - hlavního střediska západního pobřeží jezera, odkud svého času Benito Mussolini řídil celou republiku (velkolepý chrám v pozdně gotickém stylu, arecheologické muzeum); hrad Castello Moniga z přelomu 10. - 11. století v Moniga del Garda (35 km).

8. den

Z Lonato del Garda (monumentální hradní komplex Rocca di Lonato, sídlo Casa di Podestá z 15. století ) po cyklotrase přes malebnou vesničku s hradem Castellaro Lagusello , dojezd do přístavního městečka Peschiera del Garda.

9.–10. den

Dopoledne vyklizení mobilhomů a odjezd z kempu na závěrečnou etapu na severu jezera - historické Arco (monumentální zřícenina středověkého hradu), po cyklostezce podél řeky Sarca, okolo Lago di Toblino až do Padergnone (24 nebo 40 km); naložení kol a odjezd do ČR.

Podmínky

GALERIE: DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK