Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Lago di Garda na kole v pohodě

Jižní část jezera
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
13. 9. – 22. 9. 201910 dní-1%12 860 Kč12 990 Kč11 870 Kč11299902
Základní cena -1%12 860 Kč12 990 KčFirst-minute sleva do 13.6.2019.
Dětská cena do 15 let-1%11 870 Kč11 990 KčFirst-minute sleva do 13.6.2019.
Služby za příplatek
7x večeře2 750 Kč
jednolůžkový pokoj povinný3 700 Kč

Popis

Převážná část programu se odehrává v jižní části jezera, která díky svému profilu umožňuje naplánovat nenáročné trasy po místních silničkách a cyklostezkách. Setkáme se s poklidnými vesničkami i velkolepými pamětihodnostmi, které jsou pro Itálii typické - v programu jsou také zařazeny i takové, které si díky své vyjímečnosti vysloužily zápis na seznam světového dědictví UNESCO. Aby vám nezůstaly ukryty krásy severní části jezera, zařadili jsme na úvod a závěr zájezdu etapy také z této oblasti, která má zase zcela jiné kouzlo - očarují nás zejména výhledy na mohutné horské masívy či výjimečné středisko severní části jezera Riva del Garda.

Ubytování v kempu přímo na břehu jezera Garda umožňuje doplnění programu o koupání. Odsud budeme s podporou autobusu vyjíždět na jednodenní výlety do okolí.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
 • Ubytování v mobilhomech v kempu přímo na pobřeží jezera, snídaně
 • Cyklistika pro pohodáře
 • Verona  – se třetí největší římskou arénou na světe
 • Křišťálově čisté Gardské jezero

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do italského Mori; odtud úvodní trasa do příjemného městečka Nago-Torbole (ruiny středověkého hradu), dále až k na pobřeží jezera, po kterém dojedeme až do Riva del Garda - významného centra severní části jezera (17 km); první koupání, pro zájemce možnost prodloužení trasy; přesun autobusem do kempu, ubytování.

 • 3. den

  Autobusem do velkolepé Mantovy  (rotunda sv. Vavřince z 11. století s mramorovým sarkofágem ze 6. století); na kole zemědělskou krajinou podél řeky Mincio s několika vodními díly, přes městečko Valeggio sul Mincio se zříceninou Castello Scaligero, dojezd do přístavu Peschiera del Garda (45 km).

 • 4. den

  Výlet bez kol: Romantická Verona  – město věčných milenců neoddělitelně spjaté s příběhem Romea a Julie, pozoruhodné historické centrum (románský kostel San Zeno Maggiore, římská aréna z 1. století – třetí největší na světě).

 • 5. den

  Odpočinkový den, koupání; pro zájemce cyklistika v okolí kempu, fakultativně přejezd trajektem a prozkoumání východního břehu jezera.

 • 6. den

  Z přístavního městečka Peschiera del Garda na kole do starodávného Sirmione, které se rozkládá na špičce úzkého poloostrova v jižní části jezera (ruiny starověké římské vily Grotte di Catullo z 1. stol. př. n. l.; vodní hrad Scaligero) na kole až do kempu (33 km). 

 • 7. den

  Cyklistický okruh z kempu po cyklotrase do městečka Saló - hlavního střediska západního pobřeží jezera, odkud svého času Benito Mussolini řídil celou republiku (velkolepý chrám v pozdně gotickém stylu, arecheologické muzeum); hrad Castello Moniga z přelomu 10. - 11. století v Moniga del Garda (35 km).

 • 8. den

  Z Lonato del Garda (monumentální hradní komplex Rocca di Lonato, sídlo Casa di Podestá z 15. století ) po cyklotrase přes malebnou vesničku s hradem Castellaro Lagusello , dojezd do přístavního městečka Peschiera del Garda.

 • 9.–10. den

  Dopoledne vyklizení mobilhomů a odjezd z kempu na závěrečnou etapu na severu jezera - historické Arco (monumentální zřícenina středověkého hradu), po cyklostezce podél řeky Sarca, okolo Lago di Toblino až do Padergnone (24 nebo 40 km); naložení kol a odjezd do ČR.

Podmínky

GALERIE: DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK