Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Lago di Garda na kole v pohodě

Jižní část jezera
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
13. 9. – 22. 9. 201910 dní-4%12 470 Kč12 990 Kč11 510 Kč11299902
Základní cena -4%12 470 Kč12 990 KčFirst-minute sleva do 13. 3. 2019.
Dětská cena do 15 let-4%11 510 Kč11 990 KčFirst-minute sleva do 13. 3. 2019.

Popis

Převážná část programu se odehrává v jižní části jezera, která díky svému profilu umožňuje naplánovat nenáročné trasy po místních silničkách a cyklostezkách. Setkáme se s poklidnými vesničkami i velkolepými pamětihodnostmi, které jsou pro Itálii typické - v programu jsou také zařazeny i takové, které si díky své vyjímečnosti vysloužily zápis na seznam světového dědictví UNESCO. Aby vám nezůstaly ukryty krásy severní části jezera, zařadili jsme na úvod a závěr zájezdu etapy také z této oblasti, která má zase zcela jiné kouzlo - očarují nás zejména výhledy na mohutné horské masívy či výjimečné středisko severní části jezera Riva del Garda.

Ubytování v kempu přímo na břehu jezera Garda umožňuje doplnění programu o koupání. Odsud budeme s podporou autobusu vyjíždět na jednodenní výlety do okolí.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
 • Ubytování v mobilhomech v kempu přímo na pobřeží jezera, snídaně
 • Cyklistika pro pohodáře
 • Verona  – se třetí největší římskou arénou na světe
 • Křišťálově čisté Gardské jezero

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do italského Mori; odtud úvodní trasa do příjemného městečka Nago-Torbole (ruiny středověkého hradu), dále až k na pobřeží jezera, po kterém dojedeme až do Riva del Garda - významného centra severní části jezera (17 km); první koupání, pro zájemce možnost prodloužení trasy; přesun autobusem do kempu, ubytování.

 • 3. den

  Autobusem do velkolepé Mantovy  (rotunda sv. Vavřince z 11. století s mramorovým sarkofágem ze 6. století); na kole zemědělskou krajinou podél řeky Mincio s několika vodními díly, přes městečko Valeggio sul Mincio se zříceninou Castello Scaligero, dojezd do přístavu Peschiera del Garda (45 km).

 • 4. den

  Výlet bez kol: Romantická Verona  – město věčných milenců neoddělitelně spjaté s příběhem Romea a Julie, pozoruhodné historické centrum (románský kostel San Zeno Maggiore, římská aréna z 1. století – třetí největší na světě).

 • 5. den

  Odpočinkový den, koupání; pro zájemce cyklistika v okolí kempu, fakultativně přejezd trajektem a prozkoumání východního břehu jezera.

 • 6. den

  Z přístavního městečka Peschiera del Garda na kole do starodávného Sirmione, které se rozkládá na špičce úzkého poloostrova v jižní části jezera (ruiny starověké římské vily Grotte di Catullo z 1. stol. př. n. l.; vodní hrad Scaligero) na kole až do kempu (33 km). 

 • 7. den

  Cyklistický okruh z kempu po cyklotrase do městečka Saló - hlavního střediska západního pobřeží jezera, odkud svého času Benito Mussolini řídil celou republiku (velkolepý chrám v pozdně gotickém stylu, arecheologické muzeum); hrad Castello Moniga z přelomu 10. - 11. století v Moniga del Garda (35 km).

 • 8. den

  Z Lonato del Garda (monumentální hradní komplex Rocca di Lonato, sídlo Casa di Podestá z 15. století ) po cyklotrase přes malebnou vesničku s hradem Castellaro Lagusello , dojezd do přístavního městečka Peschiera del Garda.

 • 9.–10. den

  Dopoledne vyklizení mobilhomů a odjezd z kempu na závěrečnou etapu na severu jezera - historické Arco (monumentální zřícenina středověkého hradu), po cyklostezce podél řeky Sarca, okolo Lago di Toblino až do Padergnone (24 nebo 40 km); naložení kol a odjezd do ČR.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x mobilhome se snídaní, všechny výlety uvedené v programu, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Ubytování:

Bydlet budeme v kempu u jezera ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem) V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené ložnice – 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s oddělenými lůžky (vlastní povlečení); společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat. 

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Nabízíme možnost zapůjčit si na celý pobyt ložní prádlo (7 EUR/osoba - platí se na místě, v případě zájmu kontaktujte prodejní kancelář). Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.).

Vybavenost kempu: 2 bazény, dětské hřiště, multifunkční sportoviště (tenis, fotbal, stolní tenis, beach volejbal aj. s možností zapůjčení některých sportovních pomůcek). Přímo v kempu restaurace, bar aj. Kemp se nachází přímo u pláže, kde jsou i kiosky s občerstvením.

Stravování:

Po celou dobu pobytu se podávají snídaně, na místě připravované naším personálem. Večeře (viz služby za příplatek); lehké italské večeře v podobě pizzy, těstovin, salátů budou připravovány a podávány v restauraci přímo v kempu. Pro přípravu večeří můžete také využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restaurace.

Povrch a profil:

asfalt, převážně rovinatý, místy mírně zvlněný profil. Trasy lze absolvovat na všech typech kol – silničních, trekových i horských. Pro zájemce jsou připraveny i delší varianty tras.

 

Minimální počet účastníků:

25

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2019.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
GALERIE: DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.