Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Lago di Garda na kole v pohodě

Jižní část jezera
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
22. 6. – 1. 7. 201810 dní12 990 Kč od 8 990 Kč11299802

UZAVŘENO

Základní cena 12 990 Kč
Dětská cena do 15 let11 990 Kč
Dětská cena do 6 let8 990 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný3 850 Kč
7x večeře2 450 Kč
14. 9. – 23. 9. 201810 dní11 990 Kč10 990 Kč11299804

AKTUÁLNĚ PLNO - DALŠÍ MÍSTA NA VYŽÁDÁNÍ

Popis

Cyklostezky a malé silničky nás zavedou do jižní části Gardského jezera, jehož okolí je jako stvořené pro pohodovou cyklistiku - cesty vedoucí skrz vinice a olivové háje oplývají pozitivní atmosférou. Setkáme se s poklidnými vesničkami i velkolepými kulturními pamětihodnostmi, které jsou pro Itálii typické - v programu jsou zařazeny čtyři, jež jsou dokonce zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Přírodní pozoruhodnosti náš čekají nejen na pobřeží jezera, ale i v údolích místních řek, kam nás cyklotrasy nejednou zavedou.

Ubytování v kempu přímo na břehu jezera Garda umožňuje doplnění programu o koupání a další vodní aktivity. Odsud budeme s podporou autobusu vyjíždět na jednodenní výlety do okolí.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
 • Ubytování v mobilhomech v kempu přímo na pobřeží jezera, snídaně
 • Cyklistika pro pohodáře
 • Verona  – se třetí největší římskou arénou na světe
 • Křišťálově čisté Gardské jezero

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd v pozdních večerních hodinách, noční přejezd do italského Sarche; vyložení kol a odtud po cyklostezce podél řeky Sarca až do historického centra Arco, dále až k severnímu břehu Lago di Garda, Riva del Garda (38 km); přesun autobusem do kempu; ubytování.

 • 3. den

  Autobusem do velkolepé Mantovy  (rotunda sv. Vavřince z 11. století s mramorovým sarkofágem ze 6. století); na kole zemědělskou krajinou podél řeky Mincio s několika vodními díly, přes městečko Valeggio sul Mincio se zříceninou Castello Scaligero, dojezd do přístavu Peschiera del Garda (45 km).

 • 4. den

  Z kempu na kole do starodávného městečka Sirmione, které se rozkládá na špičce úzkého poloostrova v jižní části jezera (ruiny starověké římské vily Grotte di Catullo z 1. stol. př. n. l.; vodní hrad Scaligero) na kole zpět do kempu (52 km). Jednu z cest lze fakultativně absolvovat i s kolem trajektem (26 km).

 • 5. den

  Odpočinkový den, koupání; pro zájemce cyklistika v okolí kempu.

 • 6. den

  Z historické Brescie  (bazilika Duomo Vecchio z 11. století a další románské památky; středověká městská radnice z 11. století, působivá zřícenina římského chrámu Tempio Capitolino, městské muzeum sídlící v oslnivém klášteře Monastero di Santa Giulia); cyklostezkou až k Lago d´Iseo (40 km).

 • 7. den

  Z Lonato del Garda (monumentální hradní komplex Rocca di Lonato, sídlo Casa di Podestá z 15. století ) po cyklotrase přes malebnou vesničku s hradem Castellaro Lagusello , dojezd do přístavního městečka Peschiera del Garda.

 • 8. den

  Z romantické Verony  – města věčných milenců – neoddělitelně spjaté s příběhem Romea a Julie, pozoruhodné historické centrum (románský kostel San Zeno Maggiore, římská aréna z 1. století – třetí největší na světě); cyklostezkami až do přístavního města Peschiera di Garda (48 km).

 • 9.–10. den

  Odpočinkový den, koupání, dopoledne vyklizení mobilhomů; krátký cyklistický okruh přímo z kempu, přístavní městečko Moniga di Garda, klášter di Santa Maria Assunta v Maguzzano z 15. století, vyhlídky v blízkosti Castello di Padenghe, městečko Villa di Saló (42 km) v podvečer odjezd autobusem, návrat do Prahy druhý den v ranních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x mobilhome se snídaní, všechny výlety uvedené v programu, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Ubytování:

Bydlet budeme v kempu u jezera ve 4lůž. mobilhomech (což je něco mezi chatičkou a trvale parkovaným velkým karavanem) V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. Vybavení mobilhomu: 2 oddělené ložnice – 1x ložnice s manželskou postelí, 1x ložnice s oddělenými lůžky (vlastní povlečení); společná kuchyňka (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) s jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC); úložné prostory, zahradní nábytek. S umístěním vám rádi poradí v naší prodejní kanceláři, speciální požadavky na ubytování je nutné konzultovat. 

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Nabízíme možnost zapůjčit si na celý pobyt ložní prádlo (10 EUR/osoba - platí se na místě, v případě zájmu kontaktujte prodejní kancelář). Po příjezdu do kempu je nutné složit kauci 100 EUR/1 mobilhome (resp. 25 EUR/os.).

Vybavenost kempu: 2 bazény, dětské hřiště, multifunkční sportoviště (tenis, fotbal, stolní tenis, beach volejbal aj. s možností zapůjčení některých sportovních pomůcek). Přímo v kempu restaurace, bar aj. Kemp se nachází přímo u pláže, kde jsou i kiosky s občerstvením.

Stravování:

Po celou dobu pobytu se podávají snídaně, na místě připravované naším personálem. Večeře (viz služby za příplatek); lehké italské večeře v podobě pizzy, těstovin, salátů budou připravovány a podávány v restauraci přímo v kempu. Pro přípravu večeří můžete také využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restaurace.

Povrch a profil:

asfalt, převážně rovinatý, místy mírně zvlněný profil. Trasy lze absolvovat na všech typech kol – silničních, trekových i horských. Pro zájemce jsou připraveny i delší varianty tras.

 

Minimální počet účastníků:

25

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
GALERIE: DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.