Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Réunion a Mauricius

Kvetoucí ostrovy uprostřed oceánu
poznávací zájezdyhotely, penziony, chatystandard služeb 2*

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
28. 4. – 7. 5. 201810 dní-4%55 488 Kč57 800 Kč25591802
28. 4. – 13. 5. 201816 dní-4%65 088 Kč67 800 Kč25591801
29. 4. – 8. 5. 201710 dní57 800 Kč25591702

Réunion - AKTUÁLNĚ PLNO! 

29. 4. – 14. 5. 201716 dní67 800 Kč25591701

OBSAZENO

Popis

Maskarény – souostroví v Indickém oceánu – se mohou právem považovat za ráj na zemi. Dva největší výčnělky obrovitých podmořských vulkánů jsou ostrovy Réunion a Mauricius. První milovaný pro svou ohromující divokost a přírodní skvosty, druhý ceněný díky neuvěřitelné kulturní rozmanitosti a čarokrásným plážím. Nahlédněte s námi pod pokličku geologického a botanického kotle na druhé straně Země. Vydejte se s námi do země hrdých kreolů, kteří se nikdy zcela nepodvolili koloniální nadvládě. Poznejte, jak chutná mix všech velkých kultur Indického oceánu – ať už na talíři nebo ve svatostáncích velkých náboženství stojících dodnes vedle sebe v poklidném míru. To vše za zvuků ségy a kreolské hudby maloya, která vás nenechá sedět v klidu. Abyste si mohli volné dny v ráji vychutnat přesně podle svého gusta, rozdělili jsme poznání těchto dvou ostrovních rájů na dvě části – základní réunionskou a volitelnou mauricijskou. Důmyslně volené ubytování pak nabízí svobodu volby té správné míry aktivity, poznání, odpočinku a koupání.

Na co se můžete těšit?

 • Tropický ráj v srdci Indického oceánu
 • Činná sopka, rozeklané štíty, divoká vegetace, jiskřivé vodopády
 • Kreolská rozmanitost, koloniální pozůstatky, světová náboženství
 • Možnost prodloužení pobytu o návštěvu ostrova Mauricius

Program

 • 1. - 2. den

  Letecky Praha-Réunion; přesun na východní pobřeží, ubytování, seznámení s okolím.

 • 3. den

  Piton de la Fournaise (2632 m) - měsíční krajina jednoho z nejaktivnějších vulkánů světa; pěší výlet ke kráterům Dolomieu a Bory ; vulkanická jeskyně Chapelle de Rosemont; návštěva unikátního interaktivního muzea geologie Maison du Volcan v Bourg-Mourat.

 • 4. den

  Šťavnatý severovýchod - zelená kaldera Salazie s nekonečnými vodopády; pěší výlet k vodopádům Trou de Fer; prohlídka rumové destilerie u St. Pierre s možností ochutnávky.

 • 5. den

  Divoký jih ostrova – návštěva multikulturního městečka Saint-Pierre: chrámy, tržiště i etnické čtvrti; osvěžení u vodopádů de la Grande Gallet; přejezd jižních partií ostrova s kulinářskými zastávkami u producentů rumu, koření a dalších místních pochoutek; přejezd „lávové silnice“ na svazích dominanty ostrova - činné sopky Piton de la Fournaise.

 • 6. den

  Pohodové St-Gilles - odpočinek na idylických plážích s četnými korálovými útesy; možnost návštěvy botanické zahrady, mořského akvária, záchranné stanice mořských želv nebo vyhlídková plavba lodí s proskleným dnem.

 • 7. den

  Ukrytý střed ostrova - pověstná klikatá horská silnice východními svahy Réunionu; Cilaos - centrum milovníků dobrodružství; krásný výhled na nejvyšší horu ostrova Piton de Neige (3069 m); pěší výlet na vyhlídku Roche Merveilleuse.

 • 8. den

  Odpočinkový den - lenošení a šnorchlování na místních plážích; pro zájemce zajištění vyhlídkového letu helikoptérou nebo plavby plachetnicí azurovými vodami Indického oceánu.

 • 9. den

  Rušný severovýchod - východ slunce na Le Maïdo s výhledy do závratných hloubek kráteru Mafate; neustále živé St-Paul a ochutnávky na místních trzích; poslední chvíle v hlavním městě ostrova St-Denis; koloniální a kreolská architektura, muzea, chrámy všech hlavních světových náboženství; přelet na Mauricius, nebo odlet do Prahy (přílet do Prahy 10. den).
  PRODLOUŽENÍ NA OSTROVĚ MAURICUS:

 • 10. den

  Odpočinek a relaxace na plážích; fakultativně výlet na východní pobřeží.

 • 11. den

  Východ, centrum mauricijské kultury - rušné hlavní město Port-Louis s památkami z dob koloniální éry ; pověstné muzeum poštovních známek (včetně proslaveného Modrého Mauricia), prohlídka vyhlášené botanické zahrady v Pamplemousses; procházka přístavem a návštěva tržiště.

 • 12. den

  Centrální výšiny ostrova: Bois Cheri - prohlídka továrny na zpracování čaje s ochutnávkou; Grand Bassin - posvátná hinduistická místa;  pěší procházka ke kráteru vyhaslé soupky Trou aux Cerfs; město Moka.

 • 13. den

   Jih ostrova: NP Black river se zachovalým původním pralesem a mnoha vyhlídkami a vodopády; monumentální vodopád Chamarel a unikátní vulkanická vyvřelina Sedmbarev Země.

   

 • 14. - 16. den

  Odpočinkový den na plážích; pro zájemce projížďka na katamaránu; letecky zpět do Prahy.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, letenka vč. všech poplatků ve výši 23 000 Kč, doprava místními autobusy a pronajatými auty, 13x/7x hotel se snídaní (2lůžkové pokoje s příslušestvím), vstupy do NP, informační materiály.

Klima:
Horké tropické klima s občasnými teplými dešti, ve vyšších polohách teploty nižší.
Poznámka:
Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na cestovní smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.
Pořadatel:
CK Adventura
Očkování:
Informace o doporučeném i povinném očkování do jednotlivých zemí najdete na stránce Očkování.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.