Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dolomity na kole v pohodě

Brána východních Dolomit
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Itálie

Na co se můžete těšit?

  • Cyklopobyt s podporou autobusu
  • Ubytování v hotelu *** s místní polopenzí
  • Plnohodnotný program i pro necyklisty
  • Cortina d´Ampezzo a pohádkové Lago di Misurina
  • Slavné Tre Cime di Lavaredo

Popis

Zájezd nás zavede do nejmalebnější části Východních Dolomit – Dolomity di Sesto neboli Sextenských Dolomit. Této části vévodí věhlasné skalní štíty, věže Tre Cime di Lavaredo, řada rozeklaných hřebenů, hlubokých údolí a průzračně modrá jezera. Během pěti dnů absolvujeme lehké cyklovýlety, při kterých poznáme nejbližší okolí údolí Pustertal a královského střediska Cortiny d´Ampezzo. Výlety jsou navrženy v nejkratších variantách, aby je zvládli i ti nejmenší. Jedná se o pohodové cyklostezky a silničky, v mírně zvlněném terénu. Je ale možné si trasy různě nakombinovat, prodloužit a přizpůsobit vašim nárokům. Při některých výletech se popovezeme naším busem, abychom poznali opravdu to nejzajímavější.

Program

1.–2. den

Večerní odjezd, noční přesun do Itálie; návštěva Messnerova horského muzea Ripa na hradě Bruneck, odpoledne projížďka k jezeru Toblacher See a vojenskému hřbitovu, pro zdatnější variantně až k Dürrensee, nebo po cyklostezce podél řeky do městečka Antholz (10–25 km, variantně 40 km); ubytování.

3. den

Přejezd autobusem do horského městečka Sexten, dále po cyklostezce údolím Fischleintal až k chatě Talschlusshütte, zpět do Sextenu a dále po cyklostezce přes Innichen do Toblachu, možnost prodloužení přes Silvesteralm (25–50 km).

4. den

Cyklostezkou údolím řeky Rienz do městečka Villabassa, mírné stoupání k jednomu z nejkrásnějších jezer Dolomit - Pragser Wildsee (28 km); odpoledne možnost návštěvy sýrárny v blízkosti Toblachu.

5. den

Autobusem na Rifugio Auronzo (2320 m), krátká odbočka k nejslavnějším dolomitským věžím - Tre Cime di Lavaredo a úžasný sjezd k průzračnému jezeru Lago di Misurina; zpět po cyklostezce údolím Höhlenstein, nebo přes chatu Dürrensteinhütte do údolí řeky Rienz a Toblachu (30-45 km).

6. den

Autobusem na Passo Falzarego, lanovkou na Rifugio Lagazui (2750 m) - vyhloubené tunely a štoly z 1. světové války, výhledy na Dolomity.; dlouhý sjezd do Cortiny d´Ampezzo, prohlídka města - dějiště zimních olympijských her v roce 1956; dále po cyklostezce vedoucí po bývalé železnici, mezi masivem Cristallo a dominantními Tofanami do hotelu (50 km).

7. den

Dopolední odjezd, příjezd ve večerních hodinách.

Podmínky

GALERIE: DOPRAVA, CYKLOVLEK