Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dolomity na kole v pohodě

Brána východních Dolomit
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Itálie

Termíny zájezdu

Popis

Zájezd nás zavede do nejmalebnější části Východních Dolomit – Dolomity di Sesto neboli Sextenských Dolomit. Této části vévodí věhlasné skalní štíty, věže Tre Cime di Lavaredo, řada rozeklaných hřebenů, hlubokých údolí a průzračně modrá jezera. Během pěti dnů absolvujeme lehké cyklovýlety, při kterých poznáme nejbližší okolí údolí Pustertal a královského střediska Cortiny d´Ampezzo. Výlety jsou navrženy v nejkratších variantách, aby je zvládli i ti nejmenší. Jedná se o pohodové cyklostezky a silničky, v mírně zvlněném terénu. Je ale možné si trasy různě nakombinovat, prodloužit a přizpůsobit vašim nárokům. Při některých výletech se popovezeme naším busem, abychom poznali opravdu to nejzajímavější.

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt s podporou autobusu
 • Ubytování v hotelu *** s místní polopenzí
 • Plnohodnotný program i pro necyklisty
 • Cortina d´Ampezzo a pohádkové Lago di Misurina
 • Slavné Tre Cime di Lavaredo

Program

 • 1.–2. den

  Večerní odjezd, noční přesun do Itálie; návštěva Messnerova horského muzea Ripa na hradě Bruneck, odpoledne projížďka k jezeru Toblacher See a vojenskému hřbitovu, pro zdatnější variantně až k Dürrensee, nebo po cyklostezce podél řeky do městečka Antholz (10–25 km, variantně 40 km); ubytování.

 • 3. den

  Přejezd autobusem do horského městečka Sexten, dále po cyklostezce údolím Fischleintal až k chatě Talschlusshütte, zpět do Sextenu a dále po cyklostezce přes Innichen do Toblachu, možnost prodloužení přes Silvesteralm (25–50 km).

 • 4. den

  Cyklostezkou údolím řeky Rienz do městečka Villabassa, mírné stoupání k jednomu z nejkrásnějších jezer Dolomit - Pragser Wildsee (28 km); odpoledne možnost návštěvy sýrárny v blízkosti Toblachu.

 • 5. den

  Autobusem na Rifugio Auronzo (2320 m), krátká odbočka k nejslavnějším dolomitským věžím - Tre Cime di Lavaredo a úžasný sjezd k průzračnému jezeru Lago di Misurina; zpět po cyklostezce údolím Höhlenstein, nebo přes chatu Dürrensteinhütte do údolí řeky Rienz a Toblachu (30-45 km).

 • 6. den

  Autobusem na Passo Falzarego, lanovkou na Rifugio Lagazui (2750 m) - vyhloubené tunely a štoly z 1. světové války, výhledy na Dolomity.; dlouhý sjezd do Cortiny d´Ampezzo, prohlídka města - dějiště zimních olympijských her v roce 1956; dále po cyklostezce vedoucí po bývalé železnici, mezi masivem Cristallo a dominantními Tofanami do hotelu (50 km).

 • 7. den

  Dopolední odjezd, příjezd ve večerních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 5x hotel *** (2 a 3lůž. pokoje) s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Povrch a profil:
pěkné šotolinové a asfaltové cesty (velmi často po vojenských cestách z 1. světové války), terén mírně zvlněný až kopcovitý (dle vašeho výběru).
Minimální počet účastníků:

25

Poznámka:

Zájezd má totožné ubytování jako turistický zájezd "Sextenské Dolomity a Cortina d´Ampezzo" je tedy možné zkombinovat pobyt dohromady a některé dny zvolit pěší variantu programu. Pokud se ve vaší rodině dělíte na cyklisty a pěší turisty, je pro vás tato kombinace zájezdů optimální variantou, jak strávit společně dovolenou a přitom si každý užije svoji zálibu.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2019.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
GALERIE: DOPRAVA, CYKLOVLEK

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.