Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Toskánsko na kole v pohodě

dovolená s dětmidovolená na kolehotely, penziony, chatypolopenzesnídaně1 nenáročný program

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
9. 6. – 18. 6. 201710 dní15 990 Kč14 990 Kč11298701

hotel - LM CENA,POSLEDNÍ 4 VOLNÁ MÍSTA!

30. 6. – 9. 7. 201710 dní13 990 Kč od 6 990 Kč11298702

mobilhomy - Last minute cena na POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO NA DOPLNĚNÍ K ŽENĚ

7. 7. – 16. 7. 201710 dní13 990 Kč od 6 990 Kč11298703

mobilhomy - Last minute cena, POSLEDNÍ 4 VOLNÁ MÍSTA NA DOTAZ!

8. 9. – 17. 9. 201710 dní12 990 Kč11 990 Kč11298704

mobilhomy

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

květen, červen nebo září

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Toskánsko – kraj, v němž se rodila italská renesance a velké množství památek světového významu. Toskánsko – místo, kde působily takové osobnosti jako Leonardo da Vinci, Michelangelo, Donatello, Botticelli, Tizian, Giotto, Pisano a mnoho dalších. Toskánsko – kraj se spoustou přírodních parků, s pozůstatky etruské kultury, krásným pobřežím a množstvím písečných pláží. Toskánsko – kraj vína, oliv a jedlých kaštanů. Z přímořského letoviska Marina di Bibbona budeme vyrážet na převážně cyklistické výlety s podporou autobusu, které budou směřovat do mnoha překrásných koutů a míst jednoho z nejkrásnějších italských regionů. Po návratu z výletu nebo ještě před ním nás bude blízké moře lákat ke koupání či ke krátkému osvěžení, někteří možná využijí možnosti vynechat některý z programových dnů a zůstat na pláži celý den. První červnový termín má ubytování v hotelu s místní polopenzí a ostatní termíny jsou v mobilhomech se snídaněmi v naší italské základně na pobřeží Tyrhénského moře. Jeden z červencových termínů je doplněn doprovodným kreativním programem, který vedou odborní lektoři. Zájezd je vhodný pro širokou škálu cyklistů včetně rodin, ale program každého dne lze absolvovat i bez kola (naším autobusem) a navštívit téměř všechny zajímavosti. Navržené trasy jsou většinou variantní – v délkách od 15 do 60 km – a vedou převážně po asfaltových silnicích.

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře s podporou autobusu
 • Ubytování u moře - v hotelu s polopenzí či v mobilhomech se snídaní
 • Vhodné pro rodiny s dětmi, kreativní program
 • Architektonické perly Toskánska

Program

 • 1. - 2. den

  Večerní odjezd a noční přejezd do Itálie na pobřeží Tyrhénského moře poblíž městečka Cecina, ubytování, koupání, relaxace.

 • 3. den

  Massa Marittima (perla románské architektury), půvabnou krajinou přes přírodní rezervaci Marsiliana (35 km), pro cyklistické nenasyty možnost dojezdu až do kempu (75 km).

 • 4. den

  Volterra - jedno z nejstarších center etruské civilizace, na kole krásnou toskánskou krajinou do St. Gimignana - středověkého města na kopci mezi olivovníky a vinicemi (40-55 km, kopcovitější trasa).

 • 5. den

  Volný den u moře nebo u bazénu, odpočinek a koupání, nebo individuální cyklistika v okolí – toskánské vesničky, bílá pláž; fakultativně celodenní výlet busem a vlakem do Florencie.

 • 6. den

  Populonia (staré etruské město ze 7. stol. př. Kr.), etruské hrobky, cyklovýlet na poloostrově (asi 15 km), možnost dojezdu až do kempu (50 km), nebo fakultativní výlet na ostrov Elba (Napoleonova vila, koupání na poloostrově Enfola) (20-60 km).

 • 7. den

  Certosa di Pisa (barokní klášter), cyklovýlet podél řeky Arno do Pisy  (Náměstí zázraků, šikmá věž, Baptisterium, Dóm) (0-25 km).

 • 8. den

  Výlet na Monte Argentario (ostrov spojený s pevninou třemi kosami), přístav Porto St. Stefano, na kole kopcovitější vyhlídkovou cestou do Porto Ercole (známé rybářské přístavy a letoviska), (40 km), nebo variantní  kratší nenáročné trasy (10-25 km), koupání na písečné kose.

 • 9. - 10. den

  Rozloučení s mořem, individuální výlety v okolí - toskánské vesničky, bílá pláž; podvečerní odjezd, návrat v dopoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, ubytování, stravování, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Fakultativní služby:

Elba (trajekt i s kolem asi 38 EUR/os.), Florencie (vlak - zpáteční jízdenka - asi 23 EUR/os.).

Noclehy a stravování:

hotel (záj. č. 11298701): 2 a 3lůž. pokoje s místní polopenzí; mobilhomy apartmánového stylu se snídaní (něco mezi chatičkou a trvale zaparkovaným velkým karavanem, záj. č. 11298702-704): 2 malé dvoulůžkové ložničky s omezeným úložným prostorem, společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem, společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek; snídaně vám připraví náš personál, pro přípravu večeří můžete využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restauraci. Mobilhomy je v den odjezdu nutné uklidit a předat ve stejném stavu, v jakém byly připraveny v den příjezdu. V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování. 

Povrch a profil:
převážně asfalt, někde šotolinová cesta, profil zvlněný.
Poznámka:

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Nástupní místa:

Praha, Beroun, Plzeň (termín -701, -702 a -704) a Praha, Písek, České Budějovice ( termín -703)

Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_autobusem_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.
GALERIE: MOBILHOMY, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.