Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Toskánsko na kole v pohodě

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
7. 9. – 16. 9. 201810 dní12 990 Kč od 9 090 Kč11298804

AKTUÁLNĚ PLNO! mobilhomy

Základní cena 12 990 Kč
Dětská cena do 15 let11 990 Kč
Dětská cena do 6 let9 090 Kč
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný3 450 Kč
1. 6. – 10. 6. 201810 dní15 990 Kč14 990 Kč11298801

AKTUÁLNĚ PLNO! - hotel

29. 6. – 8. 7. 201810 dní13 990 Kč od 9 790 Kč11298802

AKTUÁLNĚ PLNO!mobilhomy, kreativní program, státní svátky, odjezd večer v 19:00, pouze 3 dny dovolené!

6. 7. – 15. 7. 201810 dní13 990 Kč od 9 790 Kč11298803

AKTUÁLNĚ PLNO!!! - mobilhomy, kreativní program

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

květen, červen nebo září

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Toskánsko – kraj, v němž se rodila italská renesance a velké množství památek světového významu. Toskánsko – místo, kde působily takové osobnosti jako Leonardo da Vinci, Michelangelo, Donatello, Botticelli, Tizian, Giotto, Pisano a mnoho dalších. Toskánsko – kraj se spoustou přírodních parků, s pozůstatky etruské kultury, krásným pobřežím a množstvím písečných pláží. Toskánsko – kraj vína, oliv a jedlých kaštanů. Z přímořského letoviska Marina di Bibbona budeme vyrážet na převážně cyklistické výlety s podporou autobusu, které budou směřovat do mnoha překrásných koutů a míst jednoho z nejkrásnějších italských regionů. Po návratu z výletu nebo ještě před ním nás bude blízké moře lákat ke koupání či ke krátkému osvěžení, někteří možná využijí možnosti vynechat některý z programových dnů a zůstat na pláži celý den. První červnový termín má ubytování v hotelu s místní polopenzí a ostatní termíny jsou v mobilhomech se snídaněmi v naší italské základně na pobřeží Tyrhénského moře. Jeden z červencových termínů je doplněn doprovodným kreativním programem, který vedou odborní lektoři. Zájezd je vhodný pro širokou škálu cyklistů včetně rodin, ale program každého dne lze absolvovat i bez kola (naším autobusem) a navštívit téměř všechny zajímavosti. Navržené trasy jsou většinou variantní – v délkách od 15 do 60 km – a vedou převážně po asfaltových silnicích.

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře s podporou autobusu
 • Ubytování u moře - v hotelu s polopenzí či v mobilhomech se snídaní
 • Vhodné pro rodiny s dětmi, kreativní program
 • Architektonické perly Toskánska

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd večer a noční přejezd do Itálie na pobřeží Tyrhénského moře poblíž městečka Cecina, ubytování, koupání, relaxace.

 • 3. den

  Massa Marittima (perla románské architektury), půvabnou krajinou přes přírodní rezervaci Marsiliana (30 km), pro cyklistické nenasyty možnost dojezdu až do kempu (75 km).

 • 4. den

  Volterra - jedno z nejstarších center etruské civilizace, na kole krásnou toskánskou krajinou do St. Gimignana  – středověkého města na kopci mezi olivovníky a vinicemi (35–42 km, kopcovitější trasa).

 • 5. den

  Volný den u moře nebo u bazénu, odpočinek a koupání, nebo individuální cyklistika v okolí – toskánské vesničky, bílá pláž (40–55 km); fakultativně celodenní výlet busem a vlakem do Florencie.

 • 6. den

  Populonia (staré etruské město ze 7. stol. př. Kr.), etruské hrobky, cyklovýlet na poloostrově (asi 15 km), možnost dojezdu až do kempu (50 km), nebo fakultativní výlet na ostrov Elba (Napoleonova vila, koupání na poloostrově Enfola) (15–20 km).

 • 7. den

  Certosa di Pisa (barokní klášter), cyklovýlet podél řeky Arno do Pisy  (Náměstí zázraků, šikmá věž, Baptisterium, Dóm) (0–25 km).

 • 8. den

  Výlet na Monte Argentario (ostrov spojený s pevninou třemi kosami), přístav Porto St. Stefano, na kole kopcovitější vyhlídkovou cestou do Porto Ercole (známé rybářské přístavy a letoviska), (35 km), nebo variantní kratší nenáročné trasy (10–25 km), koupání na písečné kose.

 • 9. - 10. den

  Rozloučení s mořem, individuální výlety v okolí - toskánské vesničky, bílá pláž (40–55 km); podvečerní odjezd, návrat následující den v dopoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 7x ubytování (viz. níže), 7x stravování (viz. níže), potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Fakultativní služby:

Elba (trajekt i s kolem asi 45 EUR/os.), Florencie (vlak – zpáteční jízdenka – asi 25 EUR/os.).

Ubytování:

Hotel (záj. č. 11-298-801): 2lůžkové pokoje s příslušenstvím.

Mobilhomy apartmánového stylu (záj. č. 11-298-802,-803,–804): 2 oddělené 2lůž. ložnice s omezeným úložným prostorem (1x manželská postel + 1x oddělená lůžka); společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem/lůžkem menšího rozměru, vhodným na sezení (či na spaní např. pro děti, rozměr 150 cm úhlopříčně). Při obsazení tohoto 5tého lůžka v kuchyňce sleva 3000 Kč – pouze na vyžádání; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek. Nabízíme možnost zapůjčit si na celý pobyt prostěradla - povlečení ve středomořském stylu za 5 EUR/ks - platí se na místě, v případě zájmu kontaktujte prodejní kancelář. Mobilhomy je v den odjezdu nutné uklidit a předat ve stejném stavu, v jakém byly připraveny v den příjezdu. V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

Hotel (záj. č. 11-298-801): 7x snídaně (formou bufetu), 7x večeře (formou jednoduchého bufetu, na výběr vždy salát, maso nebo ryba a příloha, teplá zelenina). Snídaně i večeře jsou podávány přímo v hotelové restauraci. Stravování začíná večeří v den příjezdu, končí snídaní v den odjezdu.

Mobilhomy (záj. č. 11-298-802,-803,–804): 7x snídaně připravovaná naším personálem, pro přípravu večeří můžete využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restauraci.

Povrch a profil:
převážně asfalt, někde šotolinová cesta, profil zvlněný.
Poznámka:

Kreativní program u zájezdu číslo 11298802 a 11298803. Je dobrovolný a je veden odborným lektorem, který vás seznámí s některými výtvarnými technikami, čímž podpoří vaši tvořivost a fantazii. Jedná se o program nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2018.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
GALERIE: UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK, DOPRAVA, MOBILHOMY

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.