Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Kambodža na kole

Ucelený aktivně-poznávací program
dovolená na kolehotely, penziony, chatysnídaně1 nenáročný program

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
11. 11. – 25. 11. 201715 dní49 900 Kč21374704
17. 11. – 1. 12. 201815 dní-4%47 904 Kč49 900 Kč21374801

Popis

Kambodža se pravděpodobně každému propojí s tajuplnými chrámy Angkoru, největšího sakrálního areálu na světě. Archeologové ještě ani nestačili objevit všechny stavby a vykutat je z příkrovu džungle. Ale pouze na kole si budeme moci vychutnat také kambodžský venkov. Vesnice a vesničky obydlené nesmírně přátelskými lidmi nás osloví svou malebností, dospělí i děti na nás mávají a zdraví nás, nemůžete odolat se každou chvilku zastavit a koupit si u nich banán nebo kokosový ořech. Samozřejmě nelze vynechat ani odpočinek na plážích Thajského zálivu. Za tímto účelem navštívíme přímořský národní park Kep, kde najdeme jedny z nejkrásnějších pláží v této zemi.

Na co se můžete těšit?

 • NP Koulen a tajuplné chrámy Angkoru
 • Odpočinek na plážích Thajského zálivu
 • Plovoucí vesnice na jezeře Tonle Sap
 • Mezi lovci krabů v NP Kep
 • Hotely a převoz zavazadel

Program

 • 1. - 2. den

  Letecky Praha - Siem Reap, přílet odpoledne nebo před půlnocí.

 • 3. den

  Ráno sestavení kol, následuje výlet na kole k Tonle Sap, největšímu sladkovodnímu jezeru v jihovýchodní Asii: nejdříve navštívíme skupinu chrámů Rolous, které patří mezi nejstarší khmerské památky Angkoru, datující se do 9. století; dále si prohlédneme místní plovoucí vesnice vybudované na lodích a kůlech až deset metrů vysokých, obklopené zaplaveným mangrovým pralesem, který je domovem pro různorodou flóru a faunu, včetně makaků živících se kraby (50/70 km).

 • 4. den

  Celodenní výlet na kole džunglí a prohlídka chrámů Angkoru, jednoho ze sedmi divů světa: Angkor Thom městský areál z období 1180-1220; chrám Ta Prohm s gigantickými kořeny stromů, které chrámem prorůstají; Angkor Wat - největší chrámový komplex na světě (30/40 km).

 • 5. den

  NP Koulen Mountain: kromě návštěvy "růžového chrámu" Bantey Srei budeme obdivovat i vzácné druhy ptáků a krásy džungle (25-50 km).

 • 6. den

  Transfer do Battambangu; prohlídka rustikálního centra města se zajímavou koloniální architekturou a odpolední výlet do okolí s návštěvou místních manufaktur a projížďkou na „Bamboo Train“ - úzkokolejce s bambusovými plošinami (40 km).

 • 7. den

  Přejezd do Kampong Chanang: odpoledne návštěva hrnčířských vesnic a zemědělských farem.

 • 8. den

  Celodenní výlet do Oudong: překrásné výhledy na rýžová pole a cukrové palmy, návštěva manufaktury s výrobou keramiky; odpoledne jízda vesničkami k hoře Oudong s buddhistickým klášterem a stúpami na vrcholu (55 km); večerní transfer do Phnom Penhu.

 • 9. den

  Dopolední výlet na Koh Dach, ostrůvek uprostřed Mekongu, který si zachoval původní kambodžskou kulturu a kouzelnou jednoduchost: ženy ručně tkají jemné hedvábí a mniši odění do šafránových oděvů vybírají ranní almužnu; pojedeme po nezpevněných cestách kolem ovocnářských a zelinářských farem a malými vesničkami na konec ostrova.

 • 10. den

  Dopoledne prohlídka Phnom Penhu - královský palác, muzeum genocidy, Killing Fields; odpoledne transfer do koloniálního městečka Kampot a podvečerní relax.

 • 11. den

   Cyklistický výlet v podhůří Elephant Mountains nebo výlet na kajacích po řece s koupáním; pro cyklistické nenasyty možnost celodenní cyklistiky s výjezdem na vrchol Phnom Bokor (1079 m).

 • 12. - 13. den

  Dopolední prohlídka Kampotu; odpoledne podél pobřeží do NP Kep; pláže, podvečerní koupání; ochutnávka krabích specialit; další den fakultativně cyklistický výlet k buddhistické jeskyni nebo odpočinek na plážích NP Kep.

 • 14. den

  Na kole podél moře: prohlídka salin - odpařovacích lagun na těžbu mořské soli a návštěva vesnic lovců krabů (40 km); odpoledne zabalení kol a podvečerní transfer do Phnom Penhu; noční odlet.

 • 15. den

  Let Phnom Penh - Soul - Praha, fakultativně půldenní prohlídka Soulu.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce CK, letenka vč. všech poplatků Praha–Siem Reap a Phnom Penh–Praha, všechny transfery a přeprava zavazadel,12x hotel *** se snídaněmi, loď na jezeře Tonle Sap, zpáteční trajekt v Phnom Penhu, vstupné do NP Koulen

V ceně nezahrnuto (platí se na místě):

kambodžské vízum - 30 USD (platí se při vstupu), třídenní vstupné do areálu Angkor Wat - 62 USD, jízdenka na bamboo train - 5 USD

Letenky:

Obvykle létáme s následujícími společnostmi:

Korean Air, která vezme kolo bez příplatku, pokud budete mít pouze jedno zavazadlo (tedy vak nebo krabici s kolem) a vejdete se s ním do limitu 23 kg.

Cathay Pacific, která vezme kolo bez příplatku, pokud se kolo i vaše zavazadlo vejdou do váhového limitu 30 kg.

Na vyžádání lze zařídit letenku s odletem z Vídně - obvykle za příplatek.

Kolo můžeme zabalit do kartonové krabice, kterou budeme mít k dispozici ("zplacatělou") i pro zpáteční cestu.

Povrch a profil:
Asi polovina etap vede po asfaltu a polovina po šotolinových cestách. Převýšení je minimální.
Poznámka:

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Naše doporučení:

Připravili jsme pro vás krátký instruktážní film, jak nejlépe zabalit kolo do letadla. Prohlédnout si ho můžete zde.

Pořadatel:
CK Adventura
Očkování:
Informace o doporučeném i povinném očkování do jednotlivých zemí najdete na stránce Očkování.
Pokyny k leteckým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_letecky_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.
Travel Asistent pro letecké zájezdy:
V ceně tohoto zájezdu je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.