Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Pohodový týden v Alpách – Švýcarsko a Mont Blanc

Ďábelské Švýcarsko s kartou
turistické zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročnýdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
27. 7. – 3. 8. 20198 dní-4%15 350 Kč15 990 Kč12 086 Kč46560901
Základní cena -4%15 350 Kč15 990 KčFirst-minute sleva do 27. 1. 2019.
Dětská cena do 13let-4%12 086 Kč12 590 KčFirst-minute sleva do 27. 1. 2019.
Služby za příplatek
Jednolůžkový pokoj povinný3 500 Kč
pojištění léčebných výloh a stornopoplatků280 Kč

Popis

Ve francouzsky mluvící části Švýcarska je ukryto nádherně položené městečko Les Diablerets s výhledem na ledovce stejného názvu (v překladu "ďábelské"). Během zájezdu poznáme jak blízké okolí hotelu, tak i tento ledovcový svět při túrách dle vašich možností. I návštěva Ženevského jezera s nejznámějším hradem Chillon či kouzelné městečko Montreux s krásnou promenádou stojí za zmínku. Asi největším zážitkem bude túra po panoramatické cestě s výhledy na nejvyšší horu Evropy - Mont Blanc. Určitě oceníte i kartu Free Access Card,  která vás opravňuje využívat lanovky, vlaky, busy a koupaliště v okolí Les Diablerets a Villars (karta neplatí na lanovku v Chamonix).

Na co se můžete těšit?

 • Ledovcový svět Les Diablerets
 • Nenáročná až středně náročná turistika
 • Ubytování v hotelu*** s polopenzí

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd v odpoledních hodinách z ČR do Švýcarska, druhý den příjezd do hotelu v Les Diablerets (1200 m), dopolední snídaně a ubytovávání, poté pěšky na Isenau (1800 m) nebo v případě opětovného otevření lanovkou, od horní stanice lanovky výstup na Arpille (2050 m), a pod štíty La Palette zpět k horní stanici lanovky, sjezd do hotelu. Možnost těžší varianty a to výstup z Arpille na La Pare (2540 m), odkud jsou nádherné výhledy na ledovce Les Diablerets.

 • 3. den

  Autobusem do Villars (1253 m) a výjezd lanovkou na Roc d´Orsay (1976 m), výstup na Le Chamossaire (2112 m), dále kolem kouzelných jezer Lac de Antonnoir (1712 m) a Lac des Chaoonnes (1692 m) do průsmyku L Encrene (1936 m), po vrstevnici k horní stanici zubačky Brataye (1805 m), sjezd do údolí. Lehčí variantou je okruh kolem zmíněných jezer s okružní cestou zpět k zubačce jako první skupina. Všichni odjezd do hotelu.

 • 4. den

  Brzy ráno odjezd autobusem do Chamonix, odtud fakultativně kabinkovou lanovkou na Brevent (2525 m). Poté buď pěšky po velkém jižním balkonu přes La Fregere (1877 m) a dále až na nádraží v Argentiére (1257 m), nebo ze stanice La Fregere lanovkou do Les Praz. Anebo jen krátká túra kolem Breventu a lanovkou zpět do Chamonix. Všechny trasy nabízejí jedinečné výhledy na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc.

 • 5. den

  Lehce odpočinkový den, busem do kouzelného městečka Montreaux, krátká prohlídka tohoto městečka na břehu Ženevského jezera s krásnou promenádou. Prohlídka hradu Chillon, možnost zkrácení lodí (Montreaux – Chillon). Odjezd do hotelu.

 • 6. den

  Odjezd do městečka Les Mosses (1500 m), z jeho centra na vrchol Pic Chaussy (2354 m), odkud jsou jedinečné výhledy až na Mont Blanc (těžší túra hlavně v závěru), nebo jen k jezeru Lac Lioson (1850 m) - cestou možnost zastávky na salaši, kde se vyrábějí pravé švýcarské sýry – Lioson-d´en-Bas – a zpět přes Pra Cornet do Les Moses. Všichni zpět do hotelu. Pro zájemce možnost kouzelné túry přímo v Les Diablerets a to ledovcová túra kolem Sex Rouge (2971 m) se sjezdem lanovkou do Gsteigu, fakultativně místním busem do hotelu.

 • 7.–8. den

  Dopoledne odjezd se zastávkou u největších švýcarských vodopádů - Reinwasserfall, fakultativně lodí až pod vodopády a navečer odjezd. Příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách

Podmínky

Upozornění:

Dítě 0 - 8 let zdarma. Dětské ceny platí jen při ubytování s dvěma dospělými osobami na jednom pokoji. Pokud by bylo dítě ubytováno pouze s jedním dospělým, dětská cena se něj neváže.

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem, 5x hotel***, 6x snídaně, 5x večeře, karta Free Access Card, informační materiály.

Ubytování:

hotel*** v centru střediska s komfortním zázemím. Pokoje jsou s vlastní sprchou a WC, sat. TV, telefonem a balkónem.

Stravování:

snídaně formou švédského stolu, večeře - menu o třech chodech a švédským salátovým stolem.

Minimální počet účastníků:

30 osob.

Nástupní místa:
Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň

Svoz: Jihlava, Brno, Bratislava, České Budějovice, Tábor.

Pořadatel:
CK Poznání s.r.o.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.