Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Pohodový týden v Alpách – Švýcarsko a Mont Blanc

Ďábelské Švýcarsko s kartou
turistické zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročnýdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
27. 7. – 3. 8. 20198 dní15 990 Kč12 590 Kč46560901
Základní cena 15 990 Kč
Dětská cena do 13let12 590 Kč
Služby za příplatek
Jednolůžkový pokoj povinný3 500 Kč
pojištění léčebných výloh a stornopoplatků280 Kč

Popis

Ve francouzsky mluvící části Švýcarska je ukryto nádherně položené městečko Les Diablerets s výhledem na ledovce stejného názvu (v překladu "ďábelské"). Během zájezdu poznáme jak blízké okolí hotelu, tak i tento ledovcový svět při túrách dle vašich možností. I návštěva Ženevského jezera s nejznámějším hradem Chillon či kouzelné městečko Montreux s krásnou promenádou stojí za zmínku. Asi největším zážitkem bude túra po panoramatické cestě s výhledy na nejvyšší horu Evropy - Mont Blanc. Určitě oceníte i kartu Free Access Card,  která vás opravňuje využívat lanovky, vlaky, busy a koupaliště v okolí Les Diablerets a Villars (karta neplatí na lanovku v Chamonix).

Na co se můžete těšit?

 • Ledovcový svět Les Diablerets
 • Nenáročná až středně náročná turistika
 • Ubytování v hotelu*** s polopenzí

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd v odpoledních hodinách z ČR do Švýcarska, druhý den příjezd do hotelu v Les Diablerets (1200 m), dopolední snídaně a ubytovávání, poté pěšky na Isenau (1800 m) nebo v případě opětovného otevření lanovkou, od horní stanice lanovky výstup na Arpille (2050 m), a pod štíty La Palette zpět k horní stanici lanovky, sjezd do hotelu. Možnost těžší varianty a to výstup z Arpille na La Pare (2540 m), odkud jsou nádherné výhledy na ledovce Les Diablerets.

 • 3. den

  Autobusem do Villars (1253 m) a výjezd lanovkou na Roc d´Orsay (1976 m), výstup na Le Chamossaire (2112 m), dále kolem kouzelných jezer Lac de Antonnoir (1712 m) a Lac des Chaoonnes (1692 m) do průsmyku L Encrene (1936 m), po vrstevnici k horní stanici zubačky Brataye (1805 m), sjezd do údolí. Lehčí variantou je okruh kolem zmíněných jezer s okružní cestou zpět k zubačce jako první skupina. Všichni odjezd do hotelu.

 • 4. den

  Brzy ráno odjezd autobusem do Chamonix, odtud fakultativně kabinkovou lanovkou na Brevent (2525 m). Poté buď pěšky po velkém jižním balkonu přes La Fregere (1877 m) a dále až na nádraží v Argentiére (1257 m), nebo ze stanice La Fregere lanovkou do Les Praz. Anebo jen krátká túra kolem Breventu a lanovkou zpět do Chamonix. Všechny trasy nabízejí jedinečné výhledy na nejvyšší horu Evropy Mont Blanc.

 • 5. den

  Lehce odpočinkový den, busem do kouzelného městečka Montreaux, krátká prohlídka tohoto městečka na břehu Ženevského jezera s krásnou promenádou. Prohlídka hradu Chillon, možnost zkrácení lodí (Montreaux – Chillon). Odjezd do hotelu.

 • 6. den

  Odjezd do městečka Les Mosses (1500 m), z jeho centra na vrchol Pic Chaussy (2354 m), odkud jsou jedinečné výhledy až na Mont Blanc (těžší túra hlavně v závěru), nebo jen k jezeru Lac Lioson (1850 m) - cestou možnost zastávky na salaši, kde se vyrábějí pravé švýcarské sýry – Lioson-d´en-Bas – a zpět přes Pra Cornet do Les Moses. Všichni zpět do hotelu. Pro zájemce možnost kouzelné túry přímo v Les Diablerets a to ledovcová túra kolem Sex Rouge (2971 m) se sjezdem lanovkou do Gsteigu, fakultativně místním busem do hotelu.

 • 7.–8. den

  Dopoledne odjezd se zastávkou u největších švýcarských vodopádů - Reinwasserfall, fakultativně lodí až pod vodopády a navečer odjezd. Příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách

Podmínky