Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Západ USA – klasický okruh

poznávací zájezdy★★★ chci cestovat pohodlně

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaObj. číslo
1. 9. – 16. 9. 202016 dní78 990 Kč40500008
Základní cena 78 990 Kč
Služby za příplatek
pojištění storna zájezdu2 500 Kč
registrace ESTA500 Kč
jednolůžkový pokoj nepovinný22 900 Kč
let letadlem nad Grand Canyonem3 800 Kč
let helikoptérou nad Grand Canyonem5 200 Kč
let nad Lake Powell a Rainbow Bridge3 500 Kč
noční let helikoptérou nad Las Vegas2 700 Kč
let helikoptérou nad San Franciscem4 900 Kč
Polodenní výlet k přehradě Hoover Dam (cca 5 hod)1 300 Kč
vodní show Le Réve v hotelu Wynn (Las Vegas) cena od3 600 Kč
poplatek za změnu letenky při individuálním prodloužení4 000 Kč
15. 9. – 30. 9. 202016 dní77 990 Kč40500009
29. 9. – 14. 10. 202016 dní76 990 Kč40500010

Na co se můžete těšit?

  • NP Grand Canyon a NP Death Valley
  • Světoznámé westernové Monument Valley
  • Domov obřích sekvojů – NP Sequoia
  • Města Los Angeles, San Francisco i Las Vegas

Popis

Během dvou týdnů se na tomto zájezdu seznámíme se všemi místy, která prostě nesmíme vynechat během své návštěvy západního pobřeží USA. Tato oblast skýtá tolik turistických lákadel, že není snadné se v nich orientovat. Zájezd Vás bezpečně provede těmi nejzajímavějšími a nejkrásnějšími partiemi Kalifornie, Arizony, jižního Utahu a Nevady, a zanechá ve Vás nesmazatelné zážitky a vzpomínky. 

Program

1. den

Letecky Praha – Los Angeles, setkání na letišti s průvodcem, transfer do hotelu, welcome drink a orientační meeting.

2. den

Los Angeles – dopoledne návštěva filmových studií Universal – jedné z největších atrakcí Hollywoodu; odpoledne prohlídka města a okolí - Hollywood, Beverly Hills, Rodeo Drive, Sunset a Hollywood Boulevard, Santa Monica Beach...

3. den

San Diego, Yuma – časně odjezd do San Diega, orientační prohlídka centra města a ostrova Coronado – hotel Del Coronado, který sloužil jako exteriéry při natáčení slavného filmu „Někdo to rád horké“; návštěva letadlové lodi USS Midway – muzeum námořního letectva; návštěva skvělého zábavního parku Sea World do odpoledních hodin. Přejezd podél hraničních hor s Mexikem do města Yuma ležícího na řece Colorado.

4. den

Ajo, Tucson – putování krajem obřích kaktusů saguaro do města Tucson; cestou návštěva malebného městečka Ajo s mexickou architekturou a průjezd rezervací indiánů kmene Tohono O´odham; po příjezdu do Tucsonu návštěva „pohřebiště“ letadel a muzea letecké techniky Pima Air Museum.

5. den

Apache Trail, Sedona – cesta povede krajem jako vystřiženým z westernových příběhů, uvidíme divoké kaňony porostlé kaktusy, jezera v horách, „město duchů"; návštěva městečka Sedona v kraji rudých skal; ubytování ve Flagstaffu.

6. den

NP Grand Canyon – celodenní návštěva; nezapomenutelný fakultativní let letadlem nebo helikoptérou nad Grand Canyonem a návštěva kina IMAX s filmem o historii Grand Canyonu; odpoledne průjezd podél terasy Grand Canyonu se zastávkami na vyhlídkách; ubytování ve večerních hodinách v pouštním městečku Page uprostřed rezervace indiánů Navaho.

7. den

Lake Powell, Monument Valley – časně ráno fakultativně letecký výlet nad pouštní jezero Lake Powell k největšímu skalnímu oblouku světaRainbow Bridge; odjezd do Monument Valley známého jako kulisa mnoha westernů, fakultativně prohlídka v jeepech s indiánským průvodcem. Průjezd jednou z nejúžasnějších scenérií, jakou kdy příroda stvořila – nejprve obří skalní „klobouk“ Mexican Hat, poté neuvěřitelné meandry řeky San Juan ve státním parku Goosenecks, zhlédneme Valley of Gods – panorama skalních „tyčí“ a „prstů“, a projedeme napříč kaňonem řeky Colorado v místě, kde končí jezero Lake Powell v zemi rozervané rudými kaňony.

8. den

NP Capitol Reef, NP Bryce Canyon – přírodou jižního Utahu přes NP Capitol Reef a oblastí Grand Staircase of Escalante do NP Bryce Canyon; prohlídka parku do večerních hodin, závěrem návštěva Inspiration Point – jedinečného místa za pozdního světla.

9. den

NP Zion – jeden z nejkrásnějších národních parků USA; prohlídka do odpoledních hodin, poté přejezd do Las Vegas; večer v centru města poznáme, proč je Las Vegas nazýváno hlavním městem nikdy nekončící zábavy.

10. den

Las Vegas – celodenní volno; možnost na vlastní pěst poznávat atrakce města, či relaxovat u hotelového bazénu; fakultativní výlet k nejvyšší přehradní hrázi světaHoover Dam na řece Colorado (vč. elektrárny a visitor komplexu – cca 5 h), po návratu fakultativní let helikoptérou nad rozzářeným nočním Las Vegas nebo vodní show Le Réve v hotelu Wynn – dle našeho soudu nejlepší show v Las Vegas.

11. den

NP Death Valley – časně odjezd do národního parku Death Valley. Průjezd nejnižším a nejteplejším místem západní polokoule Vás přesvědčí, že tato pouštní oblast není mrtvou pustinou, ale má svoje kouzlo a zajímavou historii. V podvečer ubytování v hotelu v podhůří Sierry Nevady v Kalifornii.

12. den

NP Yosemite – celodenní návštěva; úchvatné vodopády, mnohasetmetrové žulové velikány, výskyt obřích sekvojí a jedinečná vysokohorská příroda; s trochou štěstí potkáme typického obyvatele hor Sierry Nevady - černého medvěda baribala.

13. den

San Francisco – po příjezdu do města absolvujeme orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město – Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Stree, Alamo Square, pro zájemce pěšky pře slavný Golden Gate; projížďka lodí po zálivu pod slavný Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz a okusíte nejnovější atrakci města The Flyer – simulovaný let městem v kině IMAX (4D); večerní volno k prohlídce Fisherman´s Wharf – nejživějšího turistického místa San Francisca.

14. den

San Francisco – volný den, nezapomeňte se projet slavnou pozemní lanovkou a projít si hlavní ulici neméně slavné čínské čtvrti; fakultativně let helikoptérou nad San Franciscem, Golden Gate a Alcatrazem; odpoledne odjezd do místa ubytování na cestě do Los Angeles.
(V případě odletu zpět ze San Francisca bude poslední nocleh na stejném místě jako předchozí noc.)

15.–16. den

Los Angeles - poslední nákupy; letecky zpět do PrahyFakultativně odlet k pobytu na Havajské ostrovy.

Podmínky