ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Kajak – Slovinsko

rafting a vodní turistika2 středně náročný program★★ jsem ochoten cestovat skromněji★ zvládnu i noclehy pod stanem nebo náročné cestování

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Slovinsko

Na co se můžete těšit?

  • Nejpestřejší nabídka outdoorových aktivit v Evropě
  • Kajakování, rafting, kanoe, kaňoning a speleologie
  • Celoroční sjízdnost - záruka kvalitních zážitků
  • Možnost ubytování v apartmánech

Popis

Zájezdy na přírodní vodu – jsou pro pokročilejší kajakáře, kteří již nějaký ten kurz absolvovali. Pokud umíte používat náklony lodě, jste schopni přistát ve vracáku a vyjet z něho do proudu, neváhejte a vstupte do další dimenze tohoto sportu. Postupně budete zdokonalovat techniku jízdy, pádlování a závěsů. Naučíte se pravidla jízdy na přírodní vodě, základy vodní záchrany a zabezpečení hladkého průběhu akce. Naplánovali jsme pro vás několik zájezdů do vodácky velmi atraktivních lokalit, které svou obtížností gradují a třeba vám i umožní se do kajakování zamilovat.

Proniknout ke krásám Julských Alp znamená splout balvanitý tok řeky Soči, nebo úzkou a technickou soutěsku Koritnice, ale také projít kaňon horského potoka, slaňovat vodopády a skákat do hlubokých tůní nebo se proplazit do nitra hor temnými chodbami krasových jeskyní. Nabízíme vám účast na zájezdu Rafting ve Slovinsku se svým vlastním kajakem. V případě velké vody, na kterou si nebudete troufat, můžete využít místo na raftu. Pokud se přihlásí dostatečný počet kajakářů, akce se uskuteční jako samostatný kajakový kurz.

Program

1. - 2. den

Večerní odjezd z ČR, noční přejezd do Slovinska. Kajakování na řece Soča mezi obrovskými kameny a hlubokými lagunami.

3. den

Alternativní den na přání: kaňoning pro začátečníky i pokročilé, speleologická túra - průstup jeskynním systémem, na kanoích úzkým kaňonem řeky Koritnica, pěší nebo cyklo výlety.

4. - 5. den

Působivá horská túra Prisojnik (2547 m) s možností zdolání několika ferrat. Noční přejezd přes Rakousko a návrat do ČR (Praha do 6:00).

Podmínky

GALERIE: WEB