Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gargano – perla italského Jadranu na kole

Průzračné moře a čistá příroda
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1-2 nenáročný / středně náročnýdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
6. 9. – 15. 9. 201910 dní-1%14 840 Kč14 990 Kč13 850 Kč11295904
Základní cena -1%14 840 Kč14 990 KčFirst-minute sleva do 6.6.2019.
Dětská cena do 15 let-1%13 850 Kč13 990 KčFirst-minute sleva do 6.6.2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný2 500 Kč

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Popis

Poloostrov Gargano vypadá jako ostruha čnící do Jadranu nad podpatkem italské boty; láká turisty křišťálově čistým mořem, pobřežními jeskyněmi, piniovými háji a pitoreskními městečky. Pojeďme spolu navštívit tuto překrásnou oblast jižní Itálie a užít si pozdního středomořského léta, kdy příjemně teplé počasí slibuje vynikající ježdění a vlídné moře báječné koupání. Uvidíme překrásná pobřežní městečka tepající typickou jihoitalskou atmosférou a také přírodní rezervaci na ostrovech Tremiti, které nabízejí koupání a šnorchlování v průzračném moři a výlety do vápencových mořských jeskyní. Program zájezdu je vhodný pro širokou škálu cyklistů, ale umožňuje návštěvu zajímavých památek i bez jízdního kola. Navržené trasy jsou většinou variantní – v délkách od 20 do 90 km – a vedou převážně po asfaltu.

Na co se můžete těšit?

 • Cyklopobyt u moře s podporou autobusu
 • Apartmány, polopenze
 • Unikátní fauna a flóra poloostrova Gargano
 • Ostrovy Tremiti s řadou mořských jeskyní
 • Skalní městečka na bílých útesech

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd odpoledne, noční přejezd do Itálie na pobřeží Jaderského moře do městečka Campomarino Lido, ubytování, koupání, relaxace.

 • 3. den

  Výlet do "albánských" vesniček Ururi a Portocannone (již přes 600 let zde stále žije obyvatelstvo původem z Albánie a udržuje se albánsko-italský dialekt) (25-75 km), nebo odpočinek u moře.

 • 4. den

  Lodní výlet na ostrovy Tremiti (okružní výlet lodí kolem ostrovů, návštěva mořských jeskyní, prohlídka pevnosti, koupání, šnorchlování - den bez kol); alternativně volný den na pláži nebo cyklovýlety do okolí apartmánů.

 • 5. den

  Po trase slavného cyklistického závodu Giro d'Italia do nejkrásnějších měst poloostrova Gargano: Rodi GarganicoPeschici a Vieste, k symbolu poloostrova Gargano, skalnímu oblouku Arco di San Felice, na cyklotrase možnost koupání na nejkrásnějších plážích (15-60 km).

 • 6. den

  Výlet k poutnímu místu San Giovanni Rotondo (hrobka stigmatizovaného kněze Padre Pia, po mexickém Guadalupe jedno z nejvýznamnějších poutních míst nejen křesťanského světa); cyklistika v pralese Foresta Umbra s možností návštěvy významného poutního místa a nejvýše položeného městečka na poloostrově, Monte Sant´Angelo, nebo volný den u moře (variantně 10-60 km).

 • 7. den

  Výlet k solným pobřežním jezerům Lago di Varano a Lago di Lesina (35–65 km), cyklistika mezi olivovými háji a mořem; v podvečer výlet za individuálními gurmánskými zážitky do města Termoli.

 • 8. den

  Z Casacalenda, starobylého římského městečka s krásnými panoramatickými výhledy, přes Larino (návštěva římského amfiteátru) zpět do Campomarino (47 km)

 • 9.–10. den

  Rozloučení s mořem, odpolední odjezd, návrat následující den v odpoledních hodinách.

Podmínky

GALERIE: DOPRAVA, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK