Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Nerozhoduje,
Speciální nabídka
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Nerozhoduje,
Rozšířené hledání Zjednodušené hledání

Holandsko na kole

Dokonalá síť cyklostezek
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Litujeme, tento zájezd již není v nabídce

Zobrazit podobnou dovolenou: Holandsko, Nizozemsko

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Na co se můžete těšit?

  • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
  • Ubytování v bungalovech na dvou místech, snídaně
  • Písečné duny Severního moře, odpočinek a koupání
  • Zábavní parky, delfinárium, unikátní ZOO
  • Aktivní dovolená pro celou rodinu, kreativní program

Popis

Holandsko je země pohody, kol a dětí, zkrátka ideální pro rodinnou dovolenou. V blízkosti našich bungalovů najdete báječné dětské atrakce, skluzavky, vodní hrátky, kolotoče, houpačky... Pro malé i větší děti (ale samozřejmě i pro dospělé) je Holandsko opravdu velikým zážitkem. Zájezd je určen pro rodiče s dětmi od 7 let, pro něž jsme také připravili volnější program, často s možností výběru z několika nabídek. Cyklistické trasy vždy vedou po cyklostezkách patřících k nejlepším v Evropě a zvládne je každý. Vždy můžete využít podpory busu, který nás bude neustále doprovázet. Na větších přejezdech se svezeme všichni. Opět je pro vás připraven doplňkový kreativní program pro děti i dospělé.

Program

1.–2. den

Odjezd večer, noční přejezd do Holandska, po cestě návštěva města Gouda (v případě brzkého dojezdu do Holandska – procházka, sýry…), návštěva „malého Holandska“ Madurodam, ubytování v kempu Kijkduin, odpoledne na kole do lázní Scheveningen na břehu moře (promenáda, rybí speciality, koupání), možná návštěva Sea Life Center (asi 12–15 km, lze prodloužit), projížďka dunami do Meijendel (možnost občerstvení, infocentrum), (asi16–27 km, lze i prodloužit). 

3.–4. den

Cyklistika v okolí, několik variant v délce cca 30–60 km; lze navštívit: souměstí Leiden (univerzita, historické centrum) a Katwijk (městečko na pobřeží), keramikou „fajáns“ proslulé město Delft, obří protipovodňové bariéry na řece Maas Hoek van Holland, Den Haag - sídelní město.

5. den

Přejezd busem do Schermeru, cestou návštěva rodinné sýrové farmy Zeilzicht a zastávka u větrných mlýnů v Schermeru, možnost dojezdu do kempu Egmond aan Zee (asi 25–30 km).

6. den

S podporou autobusu a trajektem na ostrov Texel a celodenní cyklistika dle chuti - přístav Oudeschild (10–60 km), písečné duny u městečka De Koog, rozsáhlá vřesoviště, koupání v moři, půvabné městečko Den Burg, zpět autobusem nebo na kole (+ asi 50 km).

7. den

Cyklistika v dunách v okolí Bergen aan Zee, Alkmaar - prohlídka města (kanály, kavárny, zvedací mosty, lodě, mlýny…), (15–50 km).

8. den

Výlet do Lelystadu – replika lodi Batavia, Enkhuizen – Zuiderzee Museum – unikátní skanzen (den bez kol).

9.–10. den

Dopoledne balení, možnost návštěvy sýrových trhů v Alkmaaru (veřejnou dopravou), odjezd zpět, po cestě unikátní Dolfinárium v Harderwijku (delfíni, lachtani, mroži aj.), odjezd večer, návrat následující den v dopoledních hodinách.

Podmínky

GALERIE: DOPRAVA, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK