Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Holandsko na kole

dovolená s dětmidovolená na kolehotely, penziony, chatypolopenzesnídaně1 nenáročný program

Termíny zájezdu

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

červen

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Holandsko je země pohody, kol a dětí. Na každém kroku tady najdete báječné dětské atrakce, skluzavky, vodní hrátky, kolotoče, houpačky... První tři dny bydlíme v bungalovech, které jsou v areálu zábavního parku Duinrell. Součástí kempu je aquapark s nejdelším tobogánem v Holandsku, kam budeme mít vstup volný.

Zájezd je určen pro rodiče s dětmi od 7 let, pro něž jsme také připravili volnější program, často s možností výběru z několika nabídek. Cyklistické trasy vždy vedou po cyklostezkách patřících k nejlepším v Evropě a zvládne je každý. Vždy můžete využít podpory busu, který nás bude neustále doprovázet. Na větších přejezdech se svezeme všichni. Opět je pro vás připraven doplňkový kreativní program pro děti i dospělé.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové (cyklo)výlety s podporou autobusu
 • Ubytování v bungalovech na dvou místech, snídaně
 • Písečné duny Severního moře, odpočinek a koupání
 • Zábavní parky, delfinárium, unikátní ZOO
 • Aktivní dovolená pro celou rodinu, kreativní program

Program

 • 1. - 2. den

  Večer odjezd a noční přejezd do Wassenaaru, po cestě návštěva města Gouda (v případě brzkého dojezdu do Holandska – procházka, sýry…), ubytování v kempu Duinrell a odpoledne návštěva „malého Holandska“ Madurodam, lázní Scheveningen na břehu moře (promenáda, rybí speciality, koupání), možná návštěva Sea Life Center (asi 12-15 km, ale lze prodloužit).

 • 3. - 4. den

  Cyklistika v okolí, nebo případně individuální cyklistika v dunách na pobřeží; lze navštívit: souměstí Leiden (univerzita, historické centrum) a Katwijk (městečko na pobřeží), keramikou „fajáns“ proslulé město Delft, obří protipovodňové bariéry na řece Maas Hoek van Holland, trasy od 15 do 60 km s možností prodloužení dle libosti či kombinace navštívených míst.

 • 5. den

  Přejezd busem do Schermeru, cestou návštěva rodinné sýrové farmy Zeilzicht a zastávka u větrných mlýnů v Schermeru, možnost dojezdu do kempu Egmont aan Zee (asi 25-30 km).

 • 6. den

  S podporou autobusu a trajektem na ostrov Texel a celodenní cyklistika dle chuti - přístav Oudeschild (10-60 km), písečné duny u městečka De Koog, rozsáhlá vřesoviště, koupání v moři, půvabné městečko Den Burg, zpět autobusem nebo na kole (+ asi 50 km).

 • 7. den

  Cyklistika v dunách v okolí Bergen aan Zee, Alkmaar - prohlídka města (kanály, kavárny, zvedací mosty, lodě, mlýny…), (15-50 km).

 • 8. den

  Den bez kol – výlet do Lelystadu – replika lodi Batavia, Enkhuizen – Zuiderzee Museum – unikátní skanzen.

 • 9. - 10. den

  Dopoledne balení, odjezd zpět, po cestě unikátní dolfinárium v Harderwijku (delfíni, lachtani, mroži aj.), ve večerních hodinách odjezd domů, návrat do Prahy v dopoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, zpáteční trajekt na ostrov Texel, 7x kemp v bungalovu s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Noclehy a stravování:

Bungalovy apartmánového stylu se snídaní, oddělené 2lůž. ložnice (1x manželská postel + 1x oddělená lůžka); společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek; snídaně vám připraví náš personál, pro přípravu večeří můžete využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restauraci.

Povrch a profil:

převážně asfalt, občas lesní cesty, rovinatý profil

Poznámka:
Doplňkový kreativní program s malováním povede odborná lektorka, která vás seznámí s některými malířskými technikami a podpoří vaši tvořivost a fantazii. Program každého dne je velmi pestrý, zájemci mohou malovat a tvořit ve volných chvílích, případně dle zájmu částečnou výměnou za plánovaný cyklistický program.
Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_autobusem_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.