Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Holandsko na kole

dovolená s dětmidovolená na kolestany vlastní či půjčenépolopenze1 nenáročný program

Termíny zájezdu

Telefonická rezervace

V tuto chvíli prodáváme poslední místa. Možnost rezervace je nutné ověřit telefonicky. Pro další informace volejte +420 271 741 734-36.

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
15. 7. – 23. 7. 20179 dní10 990 Kč od 5 990 Kč11750701

kreativní program

Tento zájezd pro vás připravíme na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

červen

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Holandsko je země pohody, kol a dětí. Na každém kroku tady najdete báječné dětské atrakce, skluzavky, vodní hrátky, kolotoče, houpačky... Pro malé i větší děti (ale samozřejmě i pro dospělé) je Holandsko opravdu velikým zážitkem. Zájezd je určen pro rodiče s dětmi od 7 let, pro něž jsme také připravili volnější program, často s možností výběru z několika nabídek. Cyklistické trasy vždy vedou po cyklostezkách patřících k nejlepším v Evropě a zvládne je každý. Vždy můžete využít podpory busu, který nás bude neustále doprovázet. Na větších přejezdech se svezeme všichni. Opět je pro vás připraven doplňkový kreativní program pro děti i dospělé.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové (cyklo)výlety s podporou autobusu
 • Ubytování v kempech, polopenze
 • Písečné duny Severního moře, odpočinek a koupání
 • Zábavní parky, delfinárium, unikátní ZOO
 • Aktivní dovolená pro celou rodinu, kreativní program

Program

 • 1. - 2. den

  Večer odjezd a noční přejezd do městečka Arnhem - možnost návštěvy netradiční zoo Burgers Busch (s deštným pralesem a safari), případně velkolepého skanzenu Openluchtmuzeum, nebo cyklistika v NP Höge Veluwe, možnost návštěvy galerie moderního umění (s obrazy van Gogha) uprostřed lesů (0-40 km).

 • 3. den

  Unikátní delfinárium v Harderwijku (delfíni, lachtani, mroži aj.), odpolední cyklistika po přírodní rezervaci Natuur Park nedaleko Lelystadu (0-30 km).

 • 4. den

  Lelystad - historická loď a muzeum Batavia, variantně na kole po hrázi Ijsselského moře do Enkhuizenu (nebo busem do Enkhuizenu a prohlídka velkolepého skanzenu); přejezd busem k Alkmaaru se zastávkou u větrných mlýnů v Schermerhornu (0-40 km).

 • 5. den

  Návštěva rodinné sýrové farmy nedaleko Alkmaaru; Bergen - cyklistika v rezervaci písečných dun na pobřeží Severního moře (0-50 km).

 • 6. den

  Trajektem na ostrov Texel a celodenní cyklistika dle chuti - přístav Oudeschild (10-60 km), písečné duny u městečka de Koog, rozsáhlá vřesoviště, koupání v moři, půvabné městečko Den Burg.

 • 7. den

  Prohlídka města Alkmaar , sýrové trhy, přejezd busem do sídla nizozemského panovníka, parlamentu a vlády Den Haag - na kole prohlídka "miniaturního Holandska" Madurodamu, koupání v moři (asi 10-15 km).

 • 8. - 9. den

  Celodenní návštěva zábavního a vodního parku Duinrell (atrakce nejen pro děti), případně individuální cyklistika v dunách na pobřeží; večerní odjezd domů, příjezd dopoledne.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, zpáteční trajekt na ostrov Texel, 6x kemp (ve vlastních stanech) s polopenzí, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Povrch a profil:

převážně asfalt, občas lesní cesty, rovinatý profil

Poznámka:
Doplňkový kreativní program s malováním povede odborná lektorka, která vás seznámí s některými malířskými technikami a podpoří vaši tvořivost a fantazii. Program každého dne je velmi pestrý, zájemci mohou malovat a tvořit ve volných chvílích, případně dle zájmu částečnou výměnou za plánovaný cyklistický program.
Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru Dovolena_na_kole_autobusem_vseobecne_pokyny.pdf. Informace o službách a náročnosti pak na stránce: informace o zájezdech.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.