Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Holandsko na kole

Dokonalá síť cyklostezek
dovolená na kole★★★ chci cestovat pohodlně1 nenáročný programdovolená pro rodiny s dětmi do 10 let

Termíny zájezdu

TermínPočet dníAktuální cenaDětské cenyObj. číslo
22. 8. – 31. 8. 201910 dní-4%15 830 Kč16 490 Kč od 13 910 Kč11750903

kreativní program

Základní cena -4%15 830 Kč16 490 KčFirst-minute sleva do 22. 2. 2019.
Dětská cena do 15 let-4%14 870 Kč15 490 KčFirst-minute sleva do 22. 2. 2019.
Dětská cena do 6 let-4%13 910 Kč14 490 KčFirst-minute sleva do 22. 2. 2019.
Služby za příplatek
jednolůžkový pokoj povinný6 000 Kč

Tento zájezd pro vás připravíme i na zakázku.

Doporučené obdobíNaše nabídka

červen

Obdobný program umíme připravit i bez kol, pro školní a jiné kolektivy.

Popis

Holandsko je země pohody, kol a dětí, zkrátka ideální pro rodinnou dovolenou. V blízkosti našich bungalovů najdete báječné dětské atrakce, skluzavky, vodní hrátky, kolotoče, houpačky... Pro malé i větší děti (ale samozřejmě i pro dospělé) je Holandsko opravdu velikým zážitkem. Zájezd je určen pro rodiče s dětmi od 7 let, pro něž jsme také připravili volnější program, často s možností výběru z několika nabídek. Cyklistické trasy vždy vedou po cyklostezkách patřících k nejlepším v Evropě a zvládne je každý. Vždy můžete využít podpory busu, který nás bude neustále doprovázet. Na větších přejezdech se svezeme všichni. Opět je pro vás připraven doplňkový kreativní program pro děti i dospělé.

Na co se můžete těšit?

 • Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
 • Ubytování v bungalovech na dvou místech, snídaně
 • Písečné duny Severního moře, odpočinek a koupání
 • Zábavní parky, delfinárium, unikátní ZOO
 • Aktivní dovolená pro celou rodinu, kreativní program

Program

 • 1.–2. den

  Odjezd večer, noční přejezd do Holandska, po cestě návštěva města Gouda (v případě brzkého dojezdu do Holandska – procházka, sýry…), návštěva „malého Holandska“ Madurodam, ubytování v kempu Kijkduin, odpoledne na kole do lázní Scheveningen na břehu moře (promenáda, rybí speciality, koupání), možná návštěva Sea Life Center (asi 12–15 km, lze prodloužit), projížďka dunami do Meijendel (možnost občerstvení, infocentrum), (asi16–27 km, lze i prodloužit). 

 • 3.–4. den

  Cyklistika v okolí, několik variant v délce cca 30–60 km; lze navštívit: souměstí Leiden (univerzita, historické centrum) a Katwijk (městečko na pobřeží), keramikou „fajáns“ proslulé město Delft, obří protipovodňové bariéry na řece Maas Hoek van Holland, Den Haag - sídelní město.

 • 5. den

  Přejezd busem do Schermeru, cestou návštěva rodinné sýrové farmy Zeilzicht a zastávka u větrných mlýnů v Schermeru, možnost dojezdu do kempu Egmond aan Zee (asi 25–30 km).

 • 6. den

  S podporou autobusu a trajektem na ostrov Texel a celodenní cyklistika dle chuti - přístav Oudeschild (10–60 km), písečné duny u městečka De Koog, rozsáhlá vřesoviště, koupání v moři, půvabné městečko Den Burg, zpět autobusem nebo na kole (+ asi 50 km).

 • 7. den

  Cyklistika v dunách v okolí Bergen aan Zee, Alkmaar - prohlídka města (kanály, kavárny, zvedací mosty, lodě, mlýny…), (15–50 km).

 • 8. den

  Výlet do Lelystadu – replika lodi Batavia, Enkhuizen – Zuiderzee Museum – unikátní skanzen (den bez kol).

 • 9.–10. den

  Dopoledne balení, možnost návštěvy sýrových trhů v Alkmaaru (veřejnou dopravou), odjezd zpět, po cestě unikátní Dolfinárium v Harderwijku (delfíni, lachtani, mroži aj.), odjezd večer, návrat následující den v dopoledních hodinách.

Podmínky

V ceně zahrnuto:

průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, zpáteční trajekt na ostrov Texel, 7x bungalov v kempu se snídaní, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

Ubytování:

Bydlet budeme na dvou místech: 3x nedaleko Haagu v Kijkduin, 4x na pobřeží Atlantiku nedaleko Alkmaaru v Egmond aan Zee, jedná se vždy o bungalovy apartmánového stylu oddělené 2lůž. ložnice (1x manželská postel + 1x oddělená lůžka); společná obývací místnost s plně vybavenou kuchyňkou (kuchyňská linka, sporák, lednice, nádobí, příbory, talíře, sklenice atd.) a jídelním koutem; společná koupelna (sprcha, umyvadlo, WC), zahradní nábytek. V závěru podmínek zájezdu naleznete proklik na fotografie ubytování.

Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování:

Snídaně vám připraví náš personál, pro přípravu večeří můžete využít kuchyňku v mobilhomu nebo navštívit místní restauraci.

Povrch a profil:

převážně asfalt, občas lesní cesty, rovinatý profil.

Minimální počet účastníků:

25

Poznámka:

Doplňkový kreativní program Je dobrovolný a je veden odborným lektorem, který vás seznámí s některými výtvarnými technikami, čímž podpoří vaši tvořivost a fantazii. Jedná se o program nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Nástupní místa:
Praha, Beroun, Plzeň
Pořadatel:
CK Adventura
Pokyny k autobusovým zájezdům na kole:
Potřebné informace o vybavení a organizaci najdete v souboru 05_Cyklo_autobus_vseobecne_pokyny_2019.pdf. Informace o službách a cestovním komfortu pak na stránce: Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje.
GALERIE: UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, CYKLOVLEK, DOPRAVA

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.