Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Island – poznávací

Kdo neprojel islandské vnitrozemí, nezná Island. Teprve tady si v plné šíři vychutnáme krásy jeho drsné, odlehlé a obtížně prostupné přírody, formované mocnými vulkanickými silami za dávných věků i v současnosti. Ale kde jinde si lépe odpočinout od ruchu měst a stresu civilizace? Vše zvládáme především díky našemu Tatrabusu – terénnímu automobilu Tatra, který jsme si podle vlastního návrhu nechali přestavět na unikátní 20místný autobus. Zajišťuje nám pohodlí, nezávislost i bezpečný průjezd náročnými úseky.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.