Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Pohodové týdny v Alpách či Karpatech

Pohodové týdny přinášejí ideální příležitost, jak si se zázemím pohodlného ubytování a zajištěného stravování příjemně vychutnat pestrost půvabů našich blízkých evropských velehor, případně ukázat krásy hor i vašim dětem, protože programy jsou velmi vhodné také pro rodiny. Společným jmenovatelem těchto aktivních pobytů je kvalitní ubytování na jednom místě, převážně v hotelech***,  vždy s polopenzí. Poznávací a turistický program v blízkém i širším okolí realizujeme s dopomocí autobusu a místních lanovek. Možnosti vycházek a túr jsou variantní podle vašeho výběru, od zcela nenáročných až po středně náročné.

Sextenské Dolomity a Alpy švýcarského Engadinu jedou v menší skupině – mají společný autobus a ubytování s cyklistickým zájezdem, což umožňuje kombinaci obou programů.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.