Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Pohodové týdny v Alpách či Karpatech

Pohodové týdny přinášejí ideální příležitost, jak si se zázemím pohodlného ubytování a zajištěného stravování příjemně vychutnat pestrost půvabů našich blízkých evropských velehor, případně ukázat krásy hor i vašim dětem, protože programy jsou velmi vhodné také pro rodiny. Společným jmenovatelem těchto aktivních pobytů je kvalitní ubytování na jednom místě, převážně v hotelech***,  vždy s polopenzí. Poznávací a turistický program v blízkém i širším okolí realizujeme s dopomocí autobusu a místních lanovek. Možnosti vycházek a túr jsou variantní podle vašeho výběru, od zcela nenáročných až po středně náročné.

Zájezdy Sextenské Dolomity, Pohodově k vrcholkům Alp a Alpské toulky a termály jedou v menší skupině – mají společný autobus a ubytování s cyklistickým zájezdem, což umožňuje kombinaci obou programů.

Náročnější akcí je jen Tour du Mont Blanc, putování od chaty k chatě okolo nejvyšší hory Evropy.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.