Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Lyžařské speciality – běžky

Chcete-li si jednou za čas dopřát opravdu mimořádný turisticko-lyžařský zážitek, jste u nás na správné adrese. Nabízíme vám nedotčenou severskou přírodu, nedozírné zvlněné pláně i dramatické horské pasáže, kde velebné ticho severské divočiny bude narušovat jen křupající sníh pod vašimi lyžemi. Také jiskřičky jinovatky, které mrazivý dech místních duchů, jak věří místní Sámové, vykřesává za slunného počasí ze vzduchu kolem vás. Nebo stádečko sobů, které na chvíli strne a pak ladně zmizí za bílým horizontem. A večer útulný sroubek s praskajícím dřevem v kamnech a snad i polární záři za oknem!

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.