Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Vysokohorská turistika – výstupy na atraktivní vrcholy

Vysokohorská turistika v sněhovém a ledovcovém terénu vám nabídne opravdu silné zážitky. Vychutnáte si báječný pocit, když se hroty vašich maček, tedy stoupacích želez, s křupnutím zanoří do bílé krásy kolem vás a dají vašemu kroku jistotu.

Turistika v ledovcovém terénu má svá specifika. Pohyb je většinou možný pouze v družstvech, kdy turisté jsou navzájem navázáni na lano, a je zapotřebí používat speciální vybavení, tedy především stoupací železa (mačky) a cepín. O vaši bezpečnost se postarají naši kvalifikovaní průvodci.

V Alpách je počet omezen na 2 klienty s 1 průvodcem, protože technická náročnost alpských výstupů je podstatně vyšší než těch, které nabízíme ve světě. Tam je program na ledovci zahrnutý jen v malé míře nebo je technicky nenáročný a obtížnost výstupů ve světě spočívá především ve vysoké nadmořské výšce. Zejména alpské výstupy je možné si objednat také na zakázku v odlišném termínu

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.