Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Mimořádně náročné výstupy

Patří mezi nejnáročnější akce v rámci naší nabídky ledovcové vysokohorské turistiky. Jsou určeny pro zkušené zájemce, pro něž není vysokohorská turistika novinkou a chůze na mačkách, zacházení s cepínem a pohyb po skále je jim vlastní. Účastní se jich maximálně 1 až 2 klienti s kvalifikovaným průvodcem s mezinárodní licencí IFMGA. Některé mají pevný termín a mohou být náročnější výstupovou variantou standardního ledovcového zájezdu, který do dané oblasti míří. Jiné jsou zakázkové, kdy se s vámi na termínu a vhodné variantě programu domluvíme. Poskytneme vám samozřejmě kvalitní horolezecké vybavení, jehož zapůjčení je zahrnuto v ceně zájezdu.

Na zakázku vám rádi připravíme i další výstupy: Grand Combin, Matterhorn, Gerlachovský štít, Weisshorn aj.

Kontakt pro zakázkové termíny: tel. 731 447 585 či horskyvudce@adventura.cz

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.