Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Severozápadní Evropa na kole – pro děti i dospělé

Severozápadní Evropa sice neoplývá vínem a sluncem jako Středomoří, ale pro změnu skýtá jiné požitky.

Cyklistiku zde podporují ze všech stran, cyklostezky jsou vzorně udržované, a pokud někdy jedete po silnici, řidiči vás překvapí svou ohleduplností. Cyklo trasy vedou převážně v rovině, tudíž se nemusíme bát kopců, jen někdy může trochu foukat.

I pro děti se tu najde spousta atrakcí a nemusí jít jen o dánský Legoland nebo vodní svět a Madurodam v Nizozemsku. I kempy jsou na děti připravené a takové trampolíny jako ve Švédsku se jen tak nevidí.

Od sezóny 2018 zvyšujeme kvalitu ubytování: veškeré naše zájezdy do severozápadní Evropy mají ubytování v hotelech, bungalovech, chatkách nebo mobilhomech.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.