Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

S kolem do světa za dobrodružstvím

Kempování v divoké přírodě se pomalu vrací na výsluní jako top zážitek dovolené. Na světě už zbylo tak málo míst, kde si člověk může vychutnat noc pod hvězdnatou oblohou, vykoupat se v ledové řece, poslouchat při usínání zvuky divočiny a odpočinout si od výdobytků civilizace. A když se k tomu navíc přidá cyklistika, vznikne unikátní koktejl přírody, zážitků a sportu.

Ale nebojte se, my se o vás postaráme! Samozřejmostí na těchto výpravách je polopenze vařená místním nebo našim kuchařem a také zkušený průvodce, který i v divokých horách umí zařídit nemožné.

To je ta správná dovolená pro vyčištění hlavy!

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.