Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

S kolem do světa za horskou přírodou

Na našich výpravách do hor se už trochu zapotíte a unavíte, to si musíme na rovinu přiznat. Turistická infrastruktura leckde dost pokulhává, někde je v plenkách a jinde chybí úplně. Budeme se muset vypořádat i s rozmary počasí, hory jsou zkrátka hory a proti nim vypadá člověk úplně malinký.
O to hlubší však budou zážitky, které si odtud přivezeme. Přestože máme trasy projeté a pohybujeme se v prostředí, které dobře známe, vždycky nás nakonec něco překvapí. Ale není tohle správné koření pořádné dovolené? A nebojte, všude jezdíme nalehko.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.