Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Velehory východní Afriky

Za pětitisícovými vrcholy Afriky je třeba zamířit do východoafrického trojlístku Tanzanie – Keňa – Uganda. Nejvyšší Kilimandžáro nabízí většině turistů výškový rekord. Mount Keňa úžasné scenerie svých dvou skalnatých vrcholů i třetí dostupný vrchol, kterému do pětitisícovky chybí jen pár metrů. A tajuplné Ruwenzori, dle znalců nejkrásnější pohoří afrického kontinentu, unikátní výpravu do odlehlé horské divočiny, završenou výstupem na třetí nejvyšší horu Afriky. Naproti tomu Etiope nabízí putování po vysokohorské náhorní plošině osídlené tradičními vesničkami.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.