Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Ledovcové výstupy i pro začátečníky

Na těchto zájezdech si užijete sněhové a ledovcové terény a přivezete si opravdové vysokohorské zážitky. Vychutnáte si na nich báječný pocit, když se hroty vašich maček, tedy stoupacích želez, s křupnutím zanoří do bílé krásy kolem vás a dají vašemu kroku jistotu.

Turistika v ledovcovém terénu má svá specifika. Pohyb je možný pouze v družstvech, kdy turisté jsou navzájem navázáni na lano, a je zapotřebí používat speciální vybavení, tedy především zmíněné mačky a cepín. Zájezdů s nejmenší náročností se nemusí obávat nikdo, pokud je alespoň trochu sportovně založený. V úvodu každé akce vás naši zkušení průvodci zaškolí, jak horolezecké vybavení správně používat.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.