Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Jižní Evropa a toulky po ostrovech Středomoří

Kromě autobusového pobytového zájezdu do Provence a variantně na Mallorku míříme na jih Evropy letecky. Především na středomořské pobřeží a ostrovy, které nabízejí nejen průzračné teplé moře s lenošením na oblíbených plážích, přívětivá přímořská městečka a večery strávené při sklence vína na nábřežní promenádě. Jsou zde i další odlehlé pláže, skryté za útesy, opuštěné stezky malebnou subtropickou přírodou, tradiční vesničky ve vnitrozemí a často i vyzývavé hory s dalekými rozhledy. Vydejme se spolu objevovat tyto příjemné kraje aktivně! Respektive, jak se vám zrovna bude chtít – není to povinné :-)

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.