Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Ostrovy věčného jara v Atlantiku – Kanárské ostrovy a Kapverdy

Krásné hornaté ostrovy s proměnlivými unikátními sceneriemi by bylo škoda „vyplýtvat“ na pouhý pobytový koupací zájezd. Vyzkoušejte raději naše pestré programy.
Díky příslušnosti ke Španělsku můžete na ostrově Tenerife absolvovat nenáročný výstup na nejvyšší španělskou horu a vychutnat si letecký výhled z výšky 3817 m. Hory La Palmy a Gomery jsou bujně zelené. Sušší Lanzarote, Fuerteventura i jižnější Kapverdy, které jsou samostatnou republikou, pro změnu nabízejí krásné pláže a jejich charakter má blíže k Africe. Zkrátka každý z ostrovů má vlastní tvář a všechny stojí za návštěvu.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.