ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Skialpové kurzy a víkendy pro začátečníky a mírně pokročilé

Naučte se na skialpech pohybovat bezpečně!!!

Vyzkoušejte s námi svoje první skialpové krůčky a pod vedením zkušeného horského vůdce propadněte tomuto modernímu způsobu lyžování. Vychutnejte si, jak krásné může být lyžování modřínovým lesem nebo dotek prvního třítisícového vrcholu na vlastní kůži. 

Naši nabídku jsme opět o trochu rozšířili a vylepšili tak, aby příchod na chaty byl pro vás co nejpohodlnější, abyste měli čas a prostor se s výbavou nejprve dobře seznámit a pak možnost si čas v horách v klidu užít. Nově se s námi můžete vypravit na prodloužený skialpový víkend do malebného Gesäuse, kam již čtvrt století jezdíme lyžovat do příjemného rodinného penzionu s výbornou místní kuchyní, kde si vždy na závěr dáváme skvělý brusinkový šnaps pana domácího, nebo do kouzelného prostředí modřínových lesů v Totes Gebirge či komfortního zázemí horského hotelu Rudolfshütte v pohoří Vysokých Taur.

Do ceny našich skialpových kurzů je zahrnuto zapůjčení lavinových setů Pieps, skládajících se z teleskopické lopaty, sondy a vyhledávače Powder BT. Naučíte se tak s námi používat tu nejmodernější techniku. Na všech ostatních zájezdech vám jej rádi zapůjčíme za příplatek od 590 Kč.

Akce jsou vedeny českými horskými vůdci s licencí UIAGM.