Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Registrace

Můžete se zaregistrovat jako náš klient, a tím získat zajímavé výhody:

  • Máte možnost objednat si pravidelné zasílání našeho e-mailového newsletteru a být informováni o novinkách, nových termínech, slevách i zajímavých akcích
  • Máte přehled o svých rezervacích provedených přes internet, vidíte zda je rezervace již potvrzena nebo čeká na zpracování.
  • Smlouvy o zájezdu vyplněné přes náš formulář zůstávají uloženy u vašeho účtu a můžete se k nim kdykoliv vrátit a vytisknout si je, nebo dokonce v nutném případě i opravit a vytisknout znovu.
  • Pokud si zadáte svoji plnou adresu, už nikdy ji nebudete muset ručně vyplňovat na smlouvu o zájezdu: systém vám ji sám vyplní.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.