ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Proč s námi

Průvodci

Náš průvodcovský tým usilovně budujeme již po mnoho let. Někteří z našich průvodců se své profesi věnují celoročně, jiní povolání průvodce kombinují se svým občanským zaměstnáním. Část z nich se podílí rovněž na tvorbě nových zájezdů a úpravách stávajících itinerářů. Jedná se o profesionály, pro něž je doprovázení klientů po světě nejen povoláním, ale i koníčkem.

Zobrazit detail

Naše vize

Kromě jasné vize o tom, jaké cestování pro vás chceme připravovat, máme v záloze i několik dalších dobrých důvodů, proč cestovat právě s námi.

Zobrazit detail

Představujeme Adventuru

Cestovní kancelář Adventura jsme založili v roce 1990 jako nadšení cestovatelé a milovníci aktivního pobytu v přírodě. Po celou dobu bylo a zůstává naším krédem potěšit vás pestrou nabídkou poznávacích zájezdů a aktivní dovolené v tom nejširším slova smyslu, a snad vám i nabídnout pohled na svět kolem nás v celé jeho pestrosti a různorodosti a trochu jinýma očima. Zakládáme si na originálních programech, které jsou většinou určeny pro menší skupiny účastníků, s nimiž pak míříme do celého světa.

Zobrazit detail

Reference od našich zákazníků

Velmi si vážíme všech dopisů, které od vás dostáváme. Těší nás, že se vracíte ze zájezdu nadšení a spokojení. Je to pro nás nejvyšší ocenění a zároveň motivace pro další práci. Všechny recenze jsou publikovány se souhlasem od ověřených kilentů.

Zobrazit detail

Ocenění

Poctivou snahu o kvalitu našich zájezdů oceňují nejen naši klienti, ale dlouhodobě i odborná veřejnost. Všímá si originality našich programů, profesionality našich průvodců i setrvalé snahy o zlepšování služeb v oblasti ubytování a dopravy. Vážíme si toho a je to pro nás velkou odměnou i povzbuzením.

Zobrazit detail

Historie Adventury

Děláme věci tak, aby nás bavily. Jsme vytrvalí a jsme tady stále. Máme za sebou více než tři dekády existence, a to si zaslouží i pohled zpět.

Zobrazit detail

Podporujeme projekty

ZOO Dvůr králové – záchrana nejvzácnějších nosrožců světa| Dlouhodobá spolupráce s Člověkem v tísni – aktuálně obnova turistických stezek v Arménii|Centrum Narovinu – projekt Ostrov Naděje v Keni

Zobrazit detail