ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Informace o zájezdech

Informace o zájezdech

Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje

Tyto obecné informace jsou platné pro všechny zájezdy. Nejprve zde specifikujeme kategorie cestovního komfortu zájezdu, označené ikonou **** až *. V druhé části upřesňujeme, co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje. Tyto obecné informace si můžete upřesnit v následujících položkách menu o informace platné pro letecké / autobusové zájezdy, plus informace platné pro jednotlivé aktivity podle vámi vybraného zájezdu.

Zobrazit detail

Obecné informace k leteckým zájezdům

Letecké zájezdy většinou připravujeme pro menší skupiny. U poznávacích zájezdů obvykle 10–18 osob, u zájezdů se sportovními aktivitami obvykle 8–16 osob.

Zobrazit detail

Obecné informace k autobusovým zájezdům

Autobusové zájezdy pořádáme do evropských destinací s přiměřenou dojezdovou vzdáleností. U těch nejvzdálenějších dle možnosti nabízíme alternativní leteckou dopravu, která vám umožní vyhnout se cestě tam a zpět. Menší skupiny případně přepravujeme minibusem.

Zobrazit detail

Dovolená pro rodiny s dětmi

Ty nejlepší rodinné dovolené bývají ty, z kterých si zážitky přivezou nejen děti, ale i jejich rodiče. S Adventurou se můžete vydat na celou řadu zájezdů, které svým charakterem a náročností umožňují a předpokládají účast rodin s většími i menšími dětmi. Nabídku dovolené s dětmi postupně rozšiřujeme a obměňujeme.

Zobrazit detail

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy tvoří jeden ze tří základních pilířů naší nabídky. Nabízíme více než 160 titulů poznávací dovolené do celého světa!

Zobrazit detail

Dovolená na kole

Dovolená na kole tvoří jeden ze tří základních pilířů naší nabídky aktivní dovolené. Nabízíme více než 100 titulů cyklozájezdů do celého světa!

Zobrazit detail

Turistické zájezdy

Turistika tvoří jeden ze tří základních pilířů naší nabídky aktivní dovolené. Nabízíme více než 100 titulů turistických zájezdů do celého světa!

Zobrazit detail

Rafting a vodní turistika

Rozšiřte si své zážitky či občasné vodácké aktivity o dovolenou v zahraničí pod vedením zkušených instruktorů! Kanoe i rafting nabízíme v jejich rekreační i adrenalinové náročnosti.

Zobrazit detail