Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Informace o zájezdech

Obecné informace o službách na zájezdu

Pod každým zájezdem pořádaným CK Adventura naleznete v odstavci Podmínky přesnou specifikaci služeb zahrnutých do ceny zájezdu, včetně případných upřesnění a výjimek. Zde naleznete jejich orientační seznam.

Zobrazit detail

Všeobecné pokyny

V následujících souborech najdete užitečné informace o nutném i doporučeném vybavení na jednotlivé typy aktivit, o organizaci dopravy, ubytování, stravování, typech pojištění a mnoho dalších.

Zobrazit detail

Specifika leteckých zájezdů

Letecké zájezdy většinou připravujeme pro menší skupiny. U poznávacích zájezdů obvykle 10–18 osob, u zájezdů se sportovními aktivitami obvykle 8–16 osob. Tyto zájezdy mají také svá specifika, se kterými je vhodné se předem seznámit.

Zobrazit detail

Travel Asistent pro letecké zájezdy

V ceně leteckých zájezdů, u kterých je to výslovně uvedeno, je nově zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem zajistí bezplatnou asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace. Tuto službu pro vás zajišťuje náš partner Click2Claim, s.r.o.

Zobrazit detail

Doprava, ubytování, stravování

Seznámíme vás s variantami dopravy, ubytování a stravování, se kterými se můžete setkat na našich zájezdech.

Zobrazit detail

Standard služeb poznávacích zájezdů

Naše poznávací zájezdy se liší úrovní nabízeného životního standardu na cestách. Podívejte se na jejich konkrétní podobu.

Zobrazit detail

Náročnost zájezdu

Jednotlivé zájezdy rozdělujeme do několika kategorií obtížnosti podle nároků, které jsou kladeny na účastníky zájezdu.

Zobrazit detail

Průvodci

Náš průvodcovský tým usilovně budujeme již po mnoho let. Někteří z našich průvodců se své profesi věnují celoročně, jiní povolání průvodce kombinují se svým občanským zaměstnáním. Většina z nich se podílí rovněž na tvorbě nových zájezdů a úpravách stávajících itinerářů.

Zobrazit detail

Nástupní místa

Nástupní místa uvádíme vždy v Podmínkách zájezdu a místo upřesňujeme v Podrobných pokynech, které účastníci zájezdu včas obdrží.

 

Zobrazit detail

Očkování

Před každou cestou do zahraničí je potřeba zvážit možná zdravotní rizika. Nezapomínejte se před cestou vybavit léky, ochrannými pomůckami a také očkováním. Doporučené vybavení najdete v podrobných pokynech k zájezdu, s očkováním vám poradí na kterékoliv hygienické stanici či v očkovacím centru.

Zobrazit detail

Horské vybavení

Pro váš komfort je v ceně zájezdu zahrnuto zapůjčení horolezeckého vybavení na via ferraty a ledovcové túry. Používáme standardní horolezecké vybavení, které odpovídá normám UIAA (Mezinárodní horolezecké asociace). Vybavení dělíme podle typu zájezdu.

Zobrazit detail

Ukázkový jídelníček

Při využití naší polopenze se vám dostane nejrůznějších českých i tradičních jídel. Pro lepší představu se podívejte na náš ukázkový jídelníček složený ze snídaní a večeří.

Zobrazit detail

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.