Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Informace o zájezdech

Obecné informace k leteckým zájezdům

Letecké zájezdy většinou připravujeme pro menší skupiny. U poznávacích zájezdů obvykle 10–18 osob, u zájezdů se sportovními aktivitami obvykle 8–16 osob.

Zobrazit detail

Travel Asistent pro letecké zájezdy

V ceně leteckých zájezdů, u kterých je to výslovně uvedeno, je zahrnuta služba Travel Asistent, která vám v případě problémů s letem poskytne asistenční linku a následně po návratu i možnost vyřízení případné finanční kompenzace. Tuto službu pro vás zajišťuje náš partner Click2Claim, s.r.o.

Zobrazit detail

Doprava, ubytování, stravování

Seznámíme vás s variantami dopravy, ubytování a stravování, se kterými se můžete setkat na našich zájezdech.

Zobrazit detail

Obecné informace k autobusovým zájezdům

Autobusové zájezdy pořádáme do evropských destinací s přiměřenou dojezdovou vzdáleností. U těch nejvzdálenějších dle možnosti nabízíme alternativní leteckou dopravu, která vám umožní vyhnout se cestě tam a zpět. Menší skupiny případně přepravujeme minibusem.

Zobrazit detail

Všechny zájezdy – dělení dle cestovního komfortu / cena zahrnuje

Tyto obecné informace jsou platné pro všechny zájezdy. Nejprve zde specifikujeme kategorie cestovního komfortu zájezdu, označené ikonou **** až *. V druhé části upřesňujeme, co cena zájezdu zahrnuje či nezahrnuje. Tyto obecné informace si můžete upřesnit v následujících položkách menu o informace platné pro letecké / autobusové zájezdy, plus informace platné pro jednotlivé aktivity podle vámi vybraného zájezdu.

Zobrazit detail

Náročnost zájezdu

Jednotlivé zájezdy rozdělujeme do několika kategorií obtížnosti podle nároků, které jsou kladeny na účastníky zájezdu.

Zobrazit detail

Nástupní místa autobusových zájezdů

Nástupní místa uvádíme vždy v Podmínkách zájezdu a místo upřesňujeme v Podrobných pokynech, které účastníci zájezdu včas obdrží.

 

Zobrazit detail

Očkování

Před každou cestou do zahraničí je potřeba zvážit možná zdravotní rizika. Nezapomínejte se před cestou vybavit léky, ochrannými pomůckami a také očkováním. Doporučené vybavení najdete v podrobných pokynech k zájezdu.

Zobrazit detail

Horské bezpečnostní vybavení

V ceně zájezdu je zahrnuto zapůjčení potřebného horolezeckého vybavení na via ferraty a ledovcové túry. Používáme standardní horolezecké vybavení, které odpovídá normám UIAA (Mezinárodní horolezecké asociace). Vybavení dělíme podle typu zájezdu.

 

Zobrazit detail

Ukázkový jídelníček

Při využití naší polopenze se vám dostane nejrůznějších českých i tradičních jídel. Pro lepší představu se podívejte na náš ukázkový jídelníček složený ze snídaní a večeří.

Zobrazit detail

Polopenze Travellunch

Jistě jste již slyšeli o cestovatelské kvalitní dehydrované stravě Travellunch. Můžete ji vyzkoušet na některém z našich trekových zájezdů. 

Zobrazit detail

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.