ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Dovolená pro rodiny s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi

Ty nejlepší rodinné dovolené bývají ty, z kterých si zážitky přivezou nejen děti, ale i jejich rodiče. S Adventurou se můžete vydat na celou řadu zájezdů, které svým charakterem a náročností umožňují a předpokládají účast rodin s většími i menšími dětmi. Nabídku dovolené s dětmi postupně rozšiřujeme a obměňujeme.

Starší děti se mohou zúčastnit mnoha našich zájezdů. Především posuďte, zda vaše děti bude program zájezdu bavit. U aktivních zájezdů se sportovním programem pečlivě prostudujte jejich náročnost, která je označena ikonami s čísly 1 až 4 a podrobněji bývá popsána v Podmínkách zájezdu. Případně lze vhodnost zájezdu konzultovat v cestovní kanceláři.

Mládež bez doprovodu zodpovědné osoby se může zájezdu zúčastnit od 15 let, ale pouze se souhlasem zákonného zástupce. U náročnějších zájezdů si CK vyhrazuje právo účast nezletilého odmítnout.

Doporučené dolní věkové limity na zájezdech s aktivním programem:
náročnost 1 – od 3 až od 10 let podle konkrétního zájezdu,
náročnost 2 – od 14 let,
náročnost 3 – od 16 let
náročnost 4 – od 18 let.
Hodně ovšem záleží na konkrétním zájezdu i typu programu a ještě více na zkušenosti rodičů i dětí s příslušnou aktivitou. Neváhejte se s námi poradit !

  Nenáročné zájezdy, vhodné i pro rodiny s dětmi do 10 let.

  Takto označené zájezdy nabízejí variantní nenáročný program, který lze přizpůsobit věku dětí, většinou i s možností koupání. Jde především o dovolené s nenáročným cyklistickým či turistickým programem, ale i o programy na kánoích či vybrané zájezdy exotické. Na většině z nich je zajištěno pohodlné ubytování s polopenzí. Některé cyklistické zájezdy jsou doplněny i kreativním programem pro děti a rodiče pod vedením odborného lektora.

Některé z těchto zájezdů jsou vhodné i pro rodiny s dětmi předškolního věku od 3 let. Poznáte je podle nabízené slevy do 6 let.

Dětské slevy nabízíme u většiny zájezdů, vhodných pro rodiny s menšími dětmi. Dětská cena je uvedena v cenové tabulce zájezdu a v rezervačním formuláři zájezdu se dozvíte věkový limit, do kterého je platná. Pro stanovení věkové hranice je rozhodující den návratu ze zájezdu. Dětská cena se dále snižuje standardním systémem slev ve shodě s pravidly pro dospělé, pokud na ně máte nárok.

Zájezdy pro rodiny s dětmi s nejbližším termínem odjezdu: