Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Dovolená pro rodiny s dětmi

Dovolená pro rodiny s dětmi

Ty nejlepší rodinné dovolené bývají ty, z kterých si zážitky přivezou nejen děti, ale i jejich rodiče. Snažíme se, aby se naše nabídka dovolené s dětmi neustále rozšiřovala. S Adventurou se můžete už nyní vydat na celou řadu zájezdů, které svojí náročností a charakterem umožňují a předpokládají také účast menších i větších dětí.

Tyto dovolené nabízejí variantní nenáročný program, který lze přizpůsobit věku dětí, většinou i s možností koupání. Na většině rodinných zájezdů je zajištěno pohodlné ubytování s polopenzí. Některé jsou doplněny i kreativním programem pro děti, kterého se mohou zúčastnit také rodiče, nebo si naopak udělat vlastní program.

Zde vám nabízíme přehled zájezdů, které jsou vhodné jako dovolená pro rodiny s menšími dětmi do 10 let, některé z nich pro děti již od 4 až 6 let.

Upřesnění cen:

  • D6 … cena se slevou pro děti od 4 do 6 let
  • D15 … cena se slevou pro děti do 15 let

Zájezdy pro rodiny s dětmi s nejbližším termínem odjezdu

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.