Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Outdoorové kurzy

Outdoorové kurzy

Většinu těchto outdoorových kurzů a akcí pořádá naše Škola sportů a pobytu v přírodě. Jsou zaměřené zejména na aktivity, které provozujeme v rámci našich zájezdů: kurz pohybu na via ferratách, kurz ledovcové turistiky, skalní lezení nebo kajakové kurzy. Naleznete zde ale i speciality se zaměřením na zimní hory a kurzy určené pro budoucí průvodce. Jistě se pro vás mohou stát i netradiční a zajímavou dovolenou.

Kurzy dělíme na tři typy: kurzy pro průvodce, kurzy pro veřejnost a kurzy na zakázku a pro školy.

KURZY PRO PRŮVODCE

Adventura zareagovala na širokou novelu legislativy v oblasti cestovního ruchu, která zasáhla i průvodcovské živnosti. V roce 2001 se stala první cestovní kanceláří, která získala akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Od té doby připravuje akreditované průvodcovské kurzy.
Tyto kurzy vám umožní získat kvalitní přípravu pro vykonávání průvodcovské činnosti formou průvodcovských kurzů a specializovaných školení. Na základě vydaného osvědčení tak můžete získat potřebnou kvalifikaci a oprávnění k vydání živnostenského listu pro průvodcovskou činnost horskou, nebo pro poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v oblasti ... (dříve průvodcovskou činnost tělovýchovnou a sportovní).

KURZY PRO VEŘEJNOST

Nabídka těchto kurzů je určena všem zájemcům z řad široké veřejnosti, kteří se chtějí naučit novým dovednostem, případně se zdokonalit ve stávajících. Jsou určené také těm, kteří se například chtějí připravit na náročnější zájezd, na jaký si zatím netroufají.
Tyto kurzy se věnují převážně aktivitám v horách (via ferraty, vysokohorská turistika či skalní lezení) a na vodě (kajaky).

KURZY NA ZAKÁZKU A PRO ŠKOLY

Jsme schopni zajistit a vybavit různě dlouhé sportovní kurzy se zaměřením na průvodcovství, na zásady pobytu v přírodě, dovednosti, metodiku a techniku vodní turistiky, pěší turistiky, cykloturistiky, lyžování a další volnočasové sportovní aktivity.

Pro školy s výukou cestovního ruchu připravujeme kurzy, které jsou vhodným doplňkem teoretické výuky a přípravy. Vaši studenti mohou s námi absolvovat kurzy zaměřené na praktickou výuku turistiky, raftingu, cykloturistiky a dalších aktivit souvisejících s průvodcovskou činností a sportem.

 

Kurzy s nejbližším termínem odjezdu

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.