Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Obecné informace k autobusovým zájezdům

Obecné informace k autobusovým zájezdům

Autobusové zájezdy pořádáme do evropských destinací s přiměřenou dojezdovou vzdáleností. U těch nejvzdálenějších dle možnosti nabízíme alternativní leteckou dopravu, která vám umožní vyhnout se cestě tam a zpět. Menší skupiny případně přepravujeme minibusem.

Základní informace o typu dopravy najdete na stránce s popisem zájezdu. Další podrobnosti o autobusové dopravě, důležité pro absolvování zájezdu, včas dostanou přihlášení účastníci v podrobných pokynech k zájezdu prostřednictvím e-mailu.

Využíváme kvalitní zájezdové autobusy osvědčených přepravních firem s polohovatelnými sedadly. Přeprava samozřejmě probíhá v souladu s evropskými bezpečnostními předpisy ohledně počtu řidičů a bezpečnostních přestávek. Počítejte s tím, že během přepravy nejsou dostupná hlavní zavazadla v zavazadlových prostorech autobusu. Autobusy jsou standardně vybaveny toaletou, přesto pamatujeme v přiměřených intervalech na hygienické zastávky. U řidičů lze zpravidla zakoupit teplé i studené nápoje.

Odjezdová nástupní místa

Obvykle přepravu zahajujeme z Prahy a na odjezdové trase nabízíme jedno čí více dalších nástupních míst. Nástup na mimopražských nástupních místech je třeba vždy nahlásit předem. Vzhledem k dojezdovým limitům, vyplývajících z evropských bezpečnostních předpisů, nelze většinou na opozdilé účastníky čekat déle než 10–15 minut, proto počítejte při dopravě na odjezdové místo s dostatečnou časovou rezervou.

Zde naleznete mapky a popisy obvyklých nástupních míst , ale rozhodující jsou informace v Podrobných pokynech k zájezdu, pokud by byly odlišné.

Autobusy s přepravou jízdních kol

Mezi našimi autobusovými zájezdy převažují zájezdy cyklistické. Kola přepravujeme většinou na zaplachtovaných vlecích pro 40–46 kol, speciálně určených k jejich přepravě a prověřených letitým vývojem. V případě menších skupin výjimečně vozíme kola v transportních vacích uvnitř autobusu nebo na menším zaplachtovaném přívěsu.

Náš vlastní autobus s cyklovlekem

Náš vlastní autobus s cyklovlekem
Náš vlastní autobus s cyklovlekem
Autobus s cyklovlekem
Autobus
Autobus
Autobus
Adventurní závěsný cyklovlek
Cyklovlek - závěsný systém
Cyklovlek - závěsný systém

Jiný náš cyklovlek

Cyklovlek
Cyklovlek
Cyklovlek

Mikrobus s vlekem:

Doprovodná souprava na etapových cyklistických zájezdech

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.