Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Přihlašování a slevy

Jak se přihlásit na zájezd

V krátkém průvodci najdete nejdůležitější informace o přihlašování na zájezdy a uzavírání smlouvy o zájezdu. Nechybí ani údaje o platbách a informace o pojištění jak klientů, tak cestovní kanceláře.

Zobrazit detail

Slevový systém CK Adventura

SLEVOVÝ SYSTÉM CK ADVENTURA: Dvojnásobná sleva pro věrné klienty až do výše 8 % z ceny zájezdu. 

Zobrazit detail

Smlouva o zájezdu

Vážení zákazníci, potom, co jste úspěšně dokončili rezervaci zájezdu, je třeba také do domluveného termínu zaslat vyplněnou Smlouvu o zájezdu a uhradit zálohu.

Zobrazit detail

Všeobecné obchodní podmínky 2019 / 2020

Zde naleznete kompletní závazné podmínky, které se vztahují ke všem smlouvám uzavřeným mezi vámi - klienty - a CK Adventura. Toto aktuální znění platí pro všechny smlouvy o zájezdu uzavřené po 10. 9. 2018.

Zobrazit detail

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je důležité zejména kvůli pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu vůči třetím osobám a pojištění stornopoplatků zájezdu. Cestovat do ciziny bez tohoto opatření znamená opravdu velké finanční a zdravotní riziko, a to i ve státech Evropské unie.

Zobrazit detail

Koncese a pojištění CK

CK Adventura je vlastníkem koncese, kterou si můžete prohlédnout na stránce. Všechny cestovní kanceláře, jejichž zájezdy nabízíme, jsou pojištěny u jedné ze zmíněných pojišťoven.

Zobrazit detail

Spolupracující CK

Na této straně se seznámíte s našimi nejbližšími spolupracovníky z China Tours a zároveň vám dáváme k dispozici dokumenty ostatních našich spolupracujících cestovních kanceláří.

Zobrazit detail

Karta klienta

Každý, kdo tráví svoji dovolenou na zájezdech s Adventurou, se může stát držitelem Karty klienta Adventury. Tato karta je platná až do 31. 12. 2020 a můžete s ní nakupovat zboží a služby u našich partnerů s výraznou slevou.

Zobrazit detail

Doporučujeme partnery

Při přípravě zájezdů, vlastním cestování i propačních aktivivitách se setkáváme a spolupracujeme s mnoha firmami, jejichž služby vám můžeme rádi a s důvěrou doporučit.

Zobrazit detail

Tip na dárek

Rádi byste svým blízkým dali originální dárek k Vánocům, narozeninám, či jen tak pro radost? Máme pro Vás několik tipů: můžete jim věnovat dárkový poukaz na zájezd dle vlastního výběru, tričko z adventurní kolekce nebo unikátní papírový model našeho speciálního expedičního vozidla Tatrabus.

Zobrazit detail

Dokumenty ke stažení

Nejčastěji hledané a stahované dokumenty jsme pro vás připravili pohodlně na jedné stránce.

Zobrazit detail

Často kladené dotazy

Nejčastěji kladené otázky na naši kacelář, které budeme průběžně podle dalších dotazů rozšiřovat.

Zobrazit detail

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.