ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Praktické informace

Jak se přihlásit na zájezd

V krátkém průvodci najdete nejdůležitější informace o přihlašování na zájezdy a uzavírání smlouvy o zájezdu. Nechybí ani údaje o platbách a informace o pojištění jak klientů, tak cestovní kanceláře.

Zobrazit detail

Slevový systém CK Adventura

SLEVOVÝ SYSTÉM CK ADVENTURA: Dvojnásobná sleva pro věrné klienty až do výše 8 % z ceny zájezdu. 

Zobrazit detail

Smlouva o zájezdu

Vážení zákazníci, poté, co jste úspěšně dokončili rezervaci zájezdu, je třeba také do smluveného termínu zaslat vyplněnou Smlouvu o zájezdu a uhradit zálohu.

Zobrazit detail

Všeobecné obchodní podmínky 2023–2024

Zde naleznete kompletní závazné podmínky, které se vztahují ke všem smlouvám uzavřeným mezi vámi – klienty – a CK Adventura. Toto aktuální znění platí pro všechny smlouvy o zájezdu uzavřené po 16. 10. 2023.

Zobrazit detail

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění je důležité zejména kvůli pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu vůči třetím osobám a pojištění stornopoplatků zájezdu. Cestovat do ciziny bez tohoto opatření znamená opravdu velké finanční a zdravotní riziko, a to i ve státech Evropské unie.

Zobrazit detail

Koncese a pojištění CK

CK Adventura je jako řádná cestovní kancelář držitelem koncese a v souladu se zákonem má uzavřeno pojištění proti úpadku. Platí to i pro všechny ostatní cestovní kanceláře, jejichž zájezdy nabízíme.

Zobrazit detail

Karta klienta

Každý, kdo tráví svoji dovolenou na zájezdech s Adventurou, se může stát držitelem Karty klienta Adventury. S touto kartou můžete nakupovat zboží a služby u našich partnerů s výraznou slevou.

Zobrazit detail

Spolupracující CK

Zde jsou k nahlédnutí dokumenty ostatních cestovních kanceláří, jejichž zájezdy prodáváme.

Zobrazit detail

Doporučujeme partnery

Při přípravě našich zájezdů, vlastním cestování i propačních aktivivitách se setkáváme a spolupracujeme s mnoha firmami, jejichž služby vám můžeme rádi a s důvěrou doporučit.

Zobrazit detail

Tip na dárek

Rádi byste svým blízkým dali originální dárek k Vánocům, narozeninám, či jen tak pro radost? Máme pro Vás několik tipů: můžete jim věnovat dárkový poukaz na zájezd dle vlastního výběru, cyklodres Adventura, tričko z adventurní kolekce nebo unikátní papírový model našeho speciálního expedičního vozidla Tatrabus.

Zobrazit detail

Dokumenty ke stažení

Nejčastěji hledané a stahované dokumenty jsme pro vás připravili pohodlně na jedné stránce.

Zobrazit detail

Často kladené dotazy

Zde najdete nejčastější otázky kladené na naši kancelář, které průběžně doplňujeme o další dotazy.

Zobrazit detail