Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Doporučujeme partnery

Doporučujeme partnery

Při přípravě zájezdů, vlastním cestování i propačních aktivivitách se setkáváme a spolupracujeme s mnoha firmami, jejichž služby vám můžeme rádi a s důvěrou doporučit.Logo 20101120-author_a_2color.jpg

AUTHOR

Evropská značka pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby.

Logo Člověk v tísni

ČLOVĚK V TÍSNI

Infoservis toho, co se děje v krizových oblastech.

Click2Claim logo

CLICK2CLAIM

Měl váš let zpoždění delší než 3 hodiny nebo byl váš let zrušen? Dle platné evropské legislativy máte nárok na 250€ - 600€ v závislosti na délce letu. Společnost Click2Claim se profesionálně zabývá nepravidelnostmi v letecké dopravě a pomůže Vám při vymáhání těchto náhrad. Kompenzace lze vymáhat až 3 roky zpětně.
V případě, že nemáte zakoupeného Travel Asistenta, můžete podat žádost o kompenzaci vyplněním formuláře na adrese: http://www.click2claim.eu/

Logo Direct Alpine

DIRECTALPINE

Český výrobce technického funkčního oblečení nejvyšší jakosti pro outdoorové aktivity. Vyniká pečlivým zpracováním a moderním pojetím střihů a barev. Vysokou kvalitu a funkčnost výrobků DIRECTALPINE oceňují při své práci mimo jiných i profesionální členové Horské služby v ČR a SR a České asociace horských vůdců.

Adresa:Kateřinská 138, Liberec
Logo Adventura Zažít život

Adventura Bus s. r. o.

Nabízíme Vám dopravu kvalitním zájezdovým autobusem Iveco Iliade naší dceřinné společnosti Adventura bus s.r.o.. Autobus je vybaven standardně pro dálkové cesty včetně tažného zařízení, je využitelný pro cesty po celé Evropě. Je možno zapůjčit cyklistický i nákladní přívěs, vůz je navíc vybaven závěsnou skříní na zavazadla. K dispozici v období říjen až květen, na kratší akce i v létě.

Adresa:
Kontakt: 724 184 938
Logo Hanibal

HANIBAL SPORT

Hanibal je Váš (i Vám) nejbližší outdoorový prodejce. Nabídka zaměřená na primárně české značky jako jsou Tilak, Direct Alpine, High Point, Sir Joseph nebo Warmpeace, je vhodně doplněná i zahraničními značkami jako Ortovox, Black Yak nebo Hilleberg. Na prodejnách potkáte jedině milé a zkušené lidi, kteří Vám ochotně poradí tak, aby Vaše volba padla na ten nejvhodnější produkt pro Vaše aktivity.

Adresa prodejen:
Korunní 16, Praha 2 / Senovážné nám. 20, Praha 1 / Orlí 20, Brno - Město
Logo Hudy sport

HUDY

Specializovaná síť outdoorových prodejen v ČR a na Slovensku. Outdoorové oblečení, boty, batohy, stany, spacáky impregnace a vše potřebné pro outdoor, turistiku, camping a kompletní vybavení pro horolezectví. Můžete vybavit sebe i svou rodinu na vaše společné sportovní aktivity v našem e-shopu

Logo 20101120-icebreaker.gif

Ice breaker

Novozélandská společnost Icebreaker, která v roce 1994 stála u zrodu outdoorového oblečení z merina, nadále vyvíjí průlomové technologické a designové inovace, aby vytvořila dokonalé oblečení určené pro použití v přírodě i ve městě.

Oblečení značky Icebreaker se vyrábí z nejkvalitnějšího merina na světě, které pochází z merino ovcí chovaných v majestátních novozélandských Jižních Alpách. Inspirací pro potisky použité v kolekci Podzim/Zima 2010 se staly novozélandské květiny, stromy a rostliny, zatímco ve svém barevném řešení se kolekce inspirovala díly místních umělců – především obrazy a fotografiemi zachycujícími novozélandskou krajinu.

Logo 20101120-kiwi.gif

KIWI

V prodejně Kiwi najdete snad nejširší výběr různých map a průvodců v Praze.

Adresa:
Jungmannova 23, Praha 1
Logo 20101120-karavanseraj.jpg

Klub cestovatelů - Karavanseráj

Orientální restaurace s čajovnou.

Adresa:
Masarykovo nábřeží 22/239 (u Národního divadla), Praha 1
Logo 20101120-petraska.jpg

Krkonoše – chata Petraška

Oddílová chata turistického oddílu KČT Slavoj Praha na hřebenech Krkonoš ve výšce 1111 m mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí. Je velmi jednoduše, ale útulně zařízena pro sportovně orientované pobyty individuální (leden až březen) i skupinové (celoročně).

Logo 20101120-maison.jpg

Maison de la France

Veškeré potřebné informace o Francii a cestování naleznete na stránkách francouzské centrály cestovního ruchu Maison de la France.

Logo 20101120-moira.jpg

MOIRA

Značková prodejna funkčního prádla.

Adresa:
Budečská 20, 120 00 Praha 2
Logo 2011523-logo.gif National Geographic

National Geographic

Populárně vědecký měsíčník, který se převážně věnuje geografickým, přírodovědným, etnologickým a cestovatelským tématům.

Logo Norská móda

NORSKÁ MÓDA

Norská móda je obchod, který prodává kvalitní produkty renomovaných skandinávských značek v ČR a na Slovensku. Cílem je přinášet na český trh mimořádně kvalitní zboží nejen ze severských zemí. V nabídce máme módní oblečení, norské svetry, kabáty, outdoorové oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a vše potřebné pro outdoor, turistiku a camping. Můžete vybavit sebe i svou rodinu na vaše společné chvíle, ať jste kdekoliv.

Adresa:
Najdete nás v Praze, Litoměřicích, Peci p. Sněžkou.
Logo 20101120-rockpoint.jpg

ROCK POINT

Prodejny s vybavením pro pobyt v přírodě.

Logo 20101120-svojtka.gif

Svojtka & Co., nakladatelství

České vydání průvodců Lonely Planet, obrazové publikace, knihy pro děti, hobby, volný čas, militárie...

Adresa:
Soběslavská 40, Praha 3
Logo 20111215-logo_male.jpg

HedvábnáStezka.cz

HedvabnaStezka.cz = nejčtenější cestovatelský portál. Živé diskuze o cestování, bazar a cestovatelská seznamka, denně nový článek, 3.500 cestopisů, on-line průvodce zeměmi světa a rady na cesty.

Logo 20111220-tk-logo.jpg

Turkish airlines

Turskish Airlines je čtvrtým největším dopravcem a nejrychleji rostoucí leteckou společností na světě. Každým rokem se jí dostává uznání v podobě různých ocenění za prvotřídní služby na světové úrovni. V roce 2010 získala ocenění Skytrax a obsadila první místo v kategoriích: Nejlepší letecká společnost v jižní Evropě, Nejlepší catering v třídě Economy, který poskytuje turecká společnost Do&Co a umístila se na prvním místě v kategorii Nejlepší letecká společnost v Evropě. Turkish Airlines stále zvedá laťku celému leteckému odvětví a letošní ocenění dokazují její čestné místo mezi nejúspěšnějšími leteckými společnostmi na světě.

Logo 2013522-logo-lezeni-do-skol.jpg

Lezení do škol

Cílem občanského sdružení, které tento projekt spravuje, je představit bouldering žákům základních škol a seznámit je s touto atraktivní a velmi bezpečnou formu lezení.
www.lezenidoskol.cz

Logo 201364-logo_2.JPG

Contours - fitness jen pro ženy

Fitness jen pro ženy, cvičení trvá 30 minut, kombinace posilovacích strojů a aerobních stanovišť je ideální pro snižování hmotnosti a tvarování postavy. Vhodné pro každý věk, váhu a kondici. Po celou dobu se o Vás stará trenérka.

Logo 2013715-logo_color.png

ZOO Dvůr Králové

Afrika plná zážitků v ZOO Dvůr Králové. Na safari mezi divoká stáda afrických kopytníků. Jediný severní bílý nosorožec v Evropě a poslední ze sedmi žijících na celém světě. Největší chované stádo žiraf na světě. Dobrodružství a zábava na dětském lanovém hřišti a pralesním lanovém parku pro odvážné. 2 500 zvířat. Celoroční tropické pavilony a expozice. Spousta zážitkových programů pro děti a dospělé. Ubytování ve stylovém Hotelu Safari a Safari Kempu.

Logo 2013725-logo.gif

Go Parking - parkování u letiště Václava Havla

Zajistili jsme pro vás možnost parkování na hlídaném parkovišti v blízkosti letiště Václava Havla (Praha-Ruzyně) za zvýhodněnou cenu u společnosti GO parking. Na odkazu http://www.goparking.cz/rezervace/krok1/?promo=ADV232, který již obsahuje „zvýhodňující“ kód CK Adventura, si sami můžete spočítat cenu za parkování a samostatně si tuto službu přes tento odkaz kdykoli (nejen při cestě na náš zájezd) on-line objednat a zaplatit. Podrobný návod k parkování a další informace najdete zde.

Logo 2013830-logosocl.jpg

Očkování se slevou 5%!

Středisko očkování a cestovního lékařství - očkování nejen cestovatelů, poradenství v infekčních nemocech, doporučení na cesty, předpisy léčiv do cestovní lékárničky, prodej extrémních repelentů, moskytiér, dezinfekcí vody, cestovních pomůcek. Ordinace v Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Ústí nad Orlicí a Svitavách. Sleva 5% (v ordinacích) na očkování a cestovní produkty pro klienty CK Adventura.

Logo 20131120-logo-visek.jpg

Kola-Víšek

Kola Víšek - partner CK Adventura pro cyklozájezdy. Prodáme Vám kolo nové, oservisujeme staré, případně můžete využít našeho testcentra. Oblékneme Vás a vybavíme Vaše kolo od hlavy až k patě. Najdete u nás vše nač si vzpomenete - dresy, kalhoty, přilby, tretry a všechny ostatní doplňky.

Adresa:
Křesomyslova 23, Praha 4

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.