ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Doporučujeme partnery

Doporučujeme partnery

Při přípravě zájezdů, vlastním cestování i propačních aktivivitách se setkáváme a spolupracujeme s mnoha firmami, jejichž služby vám můžeme rádi a s důvěrou doporučit.Logo 20101120-author_a_2color.jpg

AUTHOR

Evropská značka pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby.

Bontia Logo - vertikalni

BONTIA

Nejkrásnější fotoknihy z vašich fotek.

Uchovejte si své vzpomínky z vaší dovolené navždy ve fotoknihách Bontia. Připravili jsme pro vás sady tematických šablon fotoknih, do kterých stačí jednoduše nahrát vaše fotky a doplnit texty. Fotoknihy s šitou vazbou s tvrdými, měkkými nebo koženými deskami.

Vaše fotky můžete mít na očích po celý rok i ve stolních, nástěnných nebo poznámkových kalendářích.

www.bontia.cz

Logo Člověk v tísni

ČLOVĚK V TÍSNI

Infoservis toho, co se děje v krizových oblastech.

Click2Claim logo

CLICK2CLAIM

Měl váš let zpoždění delší než 3 hodiny nebo byl váš let zrušen? Dle platné evropské legislativy máte nárok na 250€ - 600€ v závislosti na délce letu. Společnost Click2Claim se profesionálně zabývá nepravidelnostmi v letecké dopravě a pomůže Vám při vymáhání těchto náhrad. Kompenzace lze vymáhat až 3 roky zpětně.
V případě, že nemáte zakoupeného Travel Asistenta, můžete podat žádost o kompenzaci vyplněním formuláře na adrese: http://www.click2claim.eu/

Logo Direct Alpine

DIRECTALPINE

Český výrobce technického funkčního oblečení nejvyšší jakosti pro outdoorové aktivity. Vyniká pečlivým zpracováním a moderním pojetím střihů a barev. Vysokou kvalitu a funkčnost výrobků DIRECTALPINE oceňují při své práci mimo jiných i profesionální členové Horské služby v ČR a SR a České asociace horských vůdců.

Adresa:Kateřinská 138, Liberec
Logo Adventura Zažít život

Adventura Bus s. r. o.

Nabízíme Vám dopravu kvalitním zájezdovým autobusem Iveco Iliade naší dceřinné společnosti Adventura bus s.r.o.. Autobus je vybaven standardně pro dálkové cesty včetně tažného zařízení, je využitelný pro cesty po celé Evropě. Je možno zapůjčit cyklistický i nákladní přívěs, vůz je navíc vybaven závěsnou skříní na zavazadla. K dispozici v období říjen až květen, na kratší akce i v létě.

Adresa:
Kontakt: 724 184 938
Logo Hanibal

HANIBAL SPORT

Hanibal je Váš (i Vám) nejbližší outdoorový prodejce. Nabídka zaměřená na primárně české značky jako jsou Tilak, Direct Alpine, High Point, Sir Joseph nebo Warmpeace, je vhodně doplněná i zahraničními značkami jako Ortovox, Black Yak nebo Hilleberg. Na prodejnách potkáte jedině milé a zkušené lidi, kteří Vám ochotně poradí tak, aby Vaše volba padla na ten nejvhodnější produkt pro Vaše aktivity.

Adresa prodejen:
Korunní 16, Praha 2 / Senovážné nám. 20, Praha 1 / Orlí 20, Brno - Město
Logo Hudy sport

HUDY

Specializovaná síť outdoorových prodejen v ČR a na Slovensku. Outdoorové oblečení, boty, batohy, stany, spacáky impregnace a vše potřebné pro outdoor, turistiku, camping a kompletní vybavení pro horolezectví. Můžete vybavit sebe i svou rodinu na vaše společné sportovní aktivity v našem e-shopu

Logo 20101120-kiwi.gif

KIWI

V prodejně Kiwi najdete snad nejširší výběr různých map a průvodců v Praze.

Adresa:
Jungmannova 23, Praha 1
Logo 20101120-maison.jpg

Maison de la France

Veškeré potřebné informace o Francii a cestování naleznete na stránkách francouzské centrály cestovního ruchu Maison de la France.

Logo 2011523-logo.gif National Geographic

National Geographic

Populárně vědecký měsíčník, který se převážně věnuje geografickým, přírodovědným, etnologickým a cestovatelským tématům.

Logo Norská móda

NORSKÁ MÓDA

Norská móda je obchod, který prodává kvalitní produkty renomovaných skandinávských značek v ČR a na Slovensku. Cílem je přinášet na český trh mimořádně kvalitní zboží nejen ze severských zemí. V nabídce máme módní oblečení, norské svetry, kabáty, outdoorové oblečení, boty, batohy, stany, spacáky a vše potřebné pro outdoor, turistiku a camping. Můžete vybavit sebe i svou rodinu na vaše společné chvíle, ať jste kdekoliv.

Adresa:
Najdete nás v Praze, Litoměřicích, Peci p. Sněžkou.
Logo 20101120-rockpoint.jpg

ROCK POINT

Prodejny s vybavením pro pobyt v přírodě.

Logo 20101120-svojtka.gif

Svojtka & Co., nakladatelství

České vydání průvodců Lonely Planet, obrazové publikace, knihy pro děti, hobby, volný čas, militárie...

Adresa:
Soběslavská 40, Praha 3
Logo 20111215-logo_male.jpg

HedvábnáStezka.cz

HedvabnaStezka.cz = nejčtenější cestovatelský portál. Živé diskuze o cestování, bazar a cestovatelská seznamka, denně nový článek, 3.500 cestopisů, on-line průvodce zeměmi světa a rady na cesty.

Logo 20111220-tk-logo.jpg

Turkish airlines

Turskish Airlines je čtvrtým největším dopravcem a nejrychleji rostoucí leteckou společností na světě. Každým rokem se jí dostává uznání v podobě různých ocenění za prvotřídní služby na světové úrovni. V roce 2010 získala ocenění Skytrax a obsadila první místo v kategoriích: Nejlepší letecká společnost v jižní Evropě, Nejlepší catering v třídě Economy, který poskytuje turecká společnost Do&Co a umístila se na prvním místě v kategorii Nejlepší letecká společnost v Evropě. Turkish Airlines stále zvedá laťku celému leteckému odvětví a letošní ocenění dokazují její čestné místo mezi nejúspěšnějšími leteckými společnostmi na světě.

Travel institut logo

Travel institut

Při vzdělávání průvodců vychází Travel institut z třicetileté zkušenosti z cestovní kanceláře se zájezdy a expedicemi na 5 kontinentů, díky kterým vědí, že osoba průvodce je pro kvalitní a úspěšný zájezd naprosto klíčová. Jejich cílem je nabídnout průvodcům přínosné vzdělání v souvislostech propojujících domácí prostředí a svět, zaměřené na obecné vědomosti a dovednosti, schopné řešit i složité krizové situace racionálně a s respektem k lidem, přírodě a kultuře..

Logo ZOO Dvůr Králové

ZOO Dvůr Králové

Afrika plná zážitků v ZOO Dvůr Králové. Na safari mezi divoká stáda afrických kopytníků. Jediný severní bílý nosorožec v Evropě a poslední ze sedmi žijících na celém světě. Největší chované stádo žiraf na světě. Dobrodružství a zábava na dětském lanovém hřišti a pralesním lanovém parku pro odvážné. 2 500 zvířat. Celoroční tropické pavilony a expozice. Spousta zážitkových programů pro děti a dospělé. Ubytování ve stylovém Hotelu Safari a Safari Kempu.

Logo 2013725-logo.gif

Go Parking - parkování u letiště Václava Havla

Plánujete nechat Vaše auto poblíž letiště? Pak Vám doporučujeme nejmodernější hlídané parkoviště pro cestující letiště Václava Havla Praha! GO parking nabízí skvělé služby pro Vás i Váš vůz – rychlost, komfort, výhodné ceny bezpečného parkování poblíž letiště a nově i GO Servis - mytí a čištění vozu během dovolené nebo pracovní cesty.

Transfer k terminálům letiště (2 300m) trvá průměrně 3 min. a je v ceně parkovného, což zásadně zvyšuje Vaše pohodlí. Převoz na letiště i zpět je zajištěn moderními klimatizovanými minibusy. Parkoviště je pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou.

Parkování je možné rezervovat i zaplatit několika způsoby a online – platební kartou, expresním převodem nebo po odparkování. Konkrétní platební způsob se přiřazuje automaticky dle data příjezdu a obsazenosti. V letních měsících doporučujeme udělat si rezervaci, v ostatním období není nutná – GO parking nabízí dostatečný počet parkovacích míst. Často létající zákazníci mohou využít čipové karty.

ZDE si můžete sami spočítat cenu za parkování a samostatně si tuto službu přes tento odkaz kdykoli (nejen při cestě na náš zájezd) on-line objednat a zaplatit.

Podrobný návod k parkování a další informace najdete ZDE.

Logo 2013830-logosocl.jpg

Očkování se slevou 5%!

Středisko očkování a cestovního lékařství - očkování nejen cestovatelů, poradenství v infekčních nemocech, doporučení na cesty, předpisy léčiv do cestovní lékárničky, prodej extrémních repelentů, moskytiér, dezinfekcí vody, cestovních pomůcek. Ordinace v Praze, Hradci Králové, Pardubicích, Ústí nad Orlicí a Svitavách. Sleva 5% (v ordinacích) na očkování a cestovní produkty pro klienty CK Adventura.

Logo 20131120-logo-visek.jpg

Kola-Víšek

Kola Víšek - partner CK Adventura pro cyklozájezdy. Prodáme Vám kolo nové, oservisujeme staré, případně můžete využít našeho testcentra. Oblékneme Vás a vybavíme Vaše kolo od hlavy až k patě. Najdete u nás vše nač si vzpomenete - dresy, kalhoty, přilby, tretry a všechny ostatní doplňky.

Adresa:
Křesomyslova 23, Praha 4