Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Tip na dárek

Tip na dárek

Obdarujte své blízké. Nyní nabízíme pouze dárkový poukaz, ale v příštím roce pro vás budeme mít opět připravena trička nebo cyklodresy...

Dárkový poukaz nebo Adventura collection

Chcete své blízké potěšit netradičním dárkem? Máme je pro vás připraveny

 
Dárkový poukaz 2018 

DÁRKOVÝ POUKAZ

Objednávejte dle níže uvedených pravidel :-).

Zakoupit nebo objednat výše uvedené předměty můžete v naší pražské prodejní kanceláři: travel@adventura.cz, tel: 271 741 734-6.

Věnujte DÁRKOVÝ POUKAZ v libovolné hodnotě na zájezd Adventury dle vlastního výběru!

Vy určíte, na jakou hodnotu poukaz bude, a obdarovaný si už sám rozhodne, na jaký náš zájezd by se rád podíval. V případě zájmu o poukaz vyplňte náš odpovědní lístek a zašlete ho e-mailem na travel@adventura.cz. Nebo si pro něj můžete přijít osobně do naší prodejní kanceláře.

Základní pravidla

  • Poukaz je přenosný. Zbytkovou částku, pokud je uplatněn na zájezd s nižší cenou, než je hodnota poukazu, je možno použít na další zájezd.
  • Poukaz je platný vždy rok od data vystavení, ale je možné ho uplatnit na všechny zájezdy z naší nabídky nezávisle na datu odjezdu zájezdu.
  • Poukaz (jeho originál) je možné uplatnit pouze v prodejní kanceláři Adventury, Voroněžská 20, Praha 10, nebo zaslat originál poukazu s cestovní smlouvou poštou (v tom případě doporučujeme minimálně doporučeně).

Aktivace poukazu

  • Po zaslání požadavku na dárkový poukaz vám obratem zašleme platební údaje na uhrazení hodnoty poukazu.
  • Jakmile od vás obdržíme platbu, zaplacenou dle platebních údajů, která odpovídá celkové hodnotě Dárkového poukazu, zašleme vám dárkový poukaz s aktivačním kódem. BEZ NĚJ JE DÁRKOVÝ POUKAZ NEPLATNÝ!
  • Dárkový poukaz nenahrazuje uzavření smlouvy o zájezdu, bez které nejste účastníky zájezdu.

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.