ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Splňte si svůj sen a objevte celý svět. Poznávací zájezdy tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky. V menších skupinách a v komorní atmosféře míříme letecky do mnoha zemí všech kontinentů. Originální programy, zkušení průvodci.

EvropaAfrikaAsieAmerikaAustrálie a Oceánie
Turistika

Turistické zájezdy

Na ta nejkrásnější místa musíte vyrazit pěšky, odměnou vám bude nevšední zážitek vykoupený trochou námahy. Turistické zájezdy nabízíme v pestré škále náročnosti od aktivnějších poznávacích cest s občasnými pěšími výlety až po náročnou horskou turistiku.

Pěší turistikaTrekingVysokohorská turistika
Dovolená na kole

Dovolená na kole

Pouze v sedle kola poznáte navštívené země jako nikdo jiný. Perfektně zorganizované cyklopobyty a cykloturistika po celé Evropě jsou dnes samozřejmostí. Ale s námi můžete vyjet i za exotikou téměř do celého světa.

Evropské cyklopobytyEvropská cykloturistikaHorská kolaExotická cyklistika

Dovolená s dětmi

Nejlepší rodinné dovolené přinášejí skvělé zážitky nejen dětem, ale i jejich rodičům. S námi se můžete vydat na spoustu zájezdů, které svojí náročností, charakterem a zázemím umožňují a předpokládají účast menších i větších dětí. Prožijte svoji dovolenou opravdu společně.

Dovolená s dětmi

Cesty za vínem a gastronomií

Cílem těchto komfortně pojatých zájezdů jsou různé evropské i exotické regiony, které nabízejí milovníkům dobrého jídla a vína výjimečné a originální zážitky. Především na nich máte možnost ochutnat speciality dané oblasti, ale neochudíme vás ani o kulturně-historické památky a další zajímavosti, které neodmyslitelně k cestě patří, a umocňují tak celkový zážitek z návštěvy.

Gurmánské a vinařské zájezdy

Lyžařské zájezdy a speciality

Klasickým lyžařským zájezdům na upravené sjezdové tratě se věnujeme jen v menší míře. Ale chcete-li si jednou za čas dopřát opravdu mimořádný zážitek a splnit si své lyžařské sny, jste u nás na správné adrese. To platí jak pro běžkaře, tak i pro milovníky sjezdování ve volném terénu a skialpinisty. Méně náročné programy těchto lyžařských specialit jsou dostupné již pro průměrně zkušené lyžaře.

Sjezdové lyžováníSkialpinismus a freerideBěžky

Rafting a vodní turistika

Řeky a říčky jsou ty nejpřirozenější i nejskrytější cesty krajinou. Objevte krásy hlubokých kaňonů, úzkých soutěsek a divokých peřejí na kanoi či na raftu. Aktivní víkendy, prázdninová putování pro celou rodinu i výpravy za skutečnými řekami-legendami po celém světě.

KajakyKanoeRafting

Tatrabus

Tatrabus je speciální terénní autobus cestovní kanceláře Adventura upravený pro cesty do nepřístupných míst. Základem je podvozek Tatry zvané Marakéška, na který byla v roce 2008 namontována nástavba pro přepravu 20 osob. Jedná se o jedinečné expediční vozidlo určené pro unikátní výpravy na Island a do dalších zemí.

Zájezdy Tatrabusem

Exotické Vánoce a Silvestry

Nabízíme vám příležitost utéci ze silvestrovského a v některých případech i předvánočního shonu, ohřát se uprostřed zimy pod jižním sluncem či využít svátečních dní k úspoře dovolené. Zkrátka pojmout přelom roku opravdu netradičně.

Firemní cesty

Programy ušité na míru dle požadavků klienta jsme schopni zajistit v obrovské šíři naší nabídky, co se týče regionů, aktivit i různých speciálních přání. S velkým zájmem zákazníků se setkávají například kombinované programy na Madeiře, exotická safari v národních parcích, cykloturistické programy, rafting na divoké vodě, off-road výpravy do pouští a další.

Firemní cesty

Pragia

Incomingová agentura Pragia se zaměřuje především na realizaci, poradenství a plánování incentivních cest a propagačních akcí.

Pragia

Kontaktujte nás

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.