Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Všechny naše aktivity

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Splňte si svůj sen a objevte celý svět. Poznávací zájezdy tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky. V menších skupinách a v komorní atmosféře míříme letecky do mnoha zemí všech kontinentů. Originální programy, zkušení průvodci.

EvropaAfrikaAsieAmerikaAustrálie a Oceánie
Turistika

Turistické zájezdy

Na ta nejkrásnější místa musíte vyrazit pěšky, odměnou vám bude nevšední zážitek vykoupený trochou námahy. Turistické zájezdy nabízíme v pestré škále náročnosti od aktivnějších poznávacích cest s občasnými pěšími výlety až po náročnou horskou turistiku.

Pěší turistikaTreking
 
 
Dovolená na kole

Dovolená na kole

Pouze v sedle kola poznáte navštívené země jako nikdo jiný. Perfektně zorganizované cyklopobyty a cykloturistika po celé Evropě jsou dnes samozřejmostí. Ale s námi můžete vyjet i za exotikou téměř do celého světa.

Evropské cyklopobytyEvropská cykloturistikaHorská kolaExotická cyklistika
Vysokohorská turistika

Vysokohorská turistika
a via ferraty

Vydejte se s námi až na samotné vrcholky hor. Míříme převážně do Alp, ale i ke světovým velikánům, vždy v doprovodu skutečných znalců hor.

Vysokohorská turistika
 
 
Rafting a vodní turistika

Rafting a vodní turistika

Řeky a říčky jsou ty nejpřirozenější i nejskrytější cesty krajinou. Objevte krásy hlubokých kaňonů, úzkých soutěsek a divokých peřejí na kanoi či na raftu. Aktivní víkendy, prázdninové putování pro celou rodinu i výpravy za skutečnými řekami legendami po celém světě.

KajakyKanoeRafting

Dovolená s dětmi

Nejlepší rodinné dovolené přinášejí skvělé zážitky nejen dětem, ale i jejich rodičům. S námi se můžete už nyní vydat na spoustu zájezdů, které svojí náročností, charakterem a zázemím umožňují a předpokládají účast menších i větších dětí. Prožijte svoji dovolenou opravdu společně.

Exotické Vánoce a Silvestry

Nabízíme vám příležitost utéci ze silvestrovského a v některých případech i předvánočního shonu, ohřát se uprostřed zimy pod jižním sluncem či využít svátečních dní pro úsporu dovolené. Zkrátka pojmout přelom roku opravdu netradičně.

A mnoho dalších aktivit

Aktivit zajímavých, jedinečných, ojedinělých, zábavných,....

Cesty s National GeographicTatrabusGurmánské a vinařské zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.