Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Všechny naše aktivity

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Splňte si svůj sen a objevte celý svět. Poznávací zájezdy tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky. V menších skupinách a v komorní atmosféře míříme letecky do mnoha zemí všech kontinentů. Originální programy, zkušení průvodci.

EvropaAfrikaAsieAmerikaAustrálie a Oceánie
Turistika

Turistické zájezdy

Na ta nejkrásnější místa musíte vyrazit pěšky, odměnou vám bude nevšední zážitek vykoupený trochou námahy. Turistické zájezdy nabízíme v pestré škále náročnosti od aktivnějších poznávacích cest s občasnými pěšími výlety až po náročnou horskou turistiku.

Pěší turistikaDobrodružně poznávacíTreking
Dovolená na kole

Dovolená na kole

Pouze v sedle kola poznáte navštívené země jako nikdo jiný. Perfektně zorganizované cyklopobyty a cykloturistika po celé Evropě jsou dnes samozřejmostí. Ale s námi můžete vyjet i za exotikou téměř do celého světa.

CyklopobytyCykloturistikaHorská kolaExotická cykloturistikaCyklojachty a lodě
Vysokohorská turistika

Vysokohorská turistika
a via ferraty

Vydejte se s námi až na samotné vrcholky hor. Míříme převážně do Alp, ale i ke světovým velikánům, vždy v doprovodu skutečných znalců hor.

Via ferratyVysokohorská turistika
Rafting a vodní turistika

Rafting a vodní turistika

Řeky a říčky jsou ty nejpřirozenější i nejskrytější cesty krajinou. Objevte krásy hlubokých kaňonů, úzkých soutěsek a divokých peřejí na kanoi či na raftu. Aktivní víkendy, prázdninové putování pro celou rodinu i výpravy za skutečnými řekami legendami po celém světě.

KajakyKanoeRafting

Dovolená s dětmi

Nejlepší rodinné dovolené přinášejí skvělé zážitky nejen dětem, ale i jejich rodičům. S námi se můžete už nyní vydat na spoustu zájezdů, které svojí náročností, charakterem a zázemím umožňují a předpokládají účast menších i větších dětí. Prožijte svoji dovolenou opravdu společně.

Exotické silvestry

Nabízíme vám příležitost utéci ze silvestrovského a v některých případech i předvánočního shonu, ohřát se uprostřed zimy pod jižním sluncem či využít svátečních dní pro úsporu dovolené. Zkrátka pojmout přelom roku opravdu netradičně.

A mnoho dalších aktivit

Aktivit zajímavých, jedinečných, ojedinělých, zábavných,....

Cesty s National GeographicFotoexpediceTatrabusGurmánské zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.