ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Splňte si svůj sen a objevte celý svět. Poznávací zájezdy tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky. V menších skupinách a v komorní atmosféře míříme letecky do mnoha zemí všech kontinentů. Originální programy, zkušení průvodci.

EvropaAfrikaAsieAmerikaAustrálie a Oceánie
Turistika

Turistické zájezdy

Na ta nejkrásnější místa musíte vyrazit pěšky, odměnou vám bude nevšední zážitek vykoupený trochou námahy. Turistické zájezdy nabízíme v pestré škále náročnosti od aktivnějších poznávacích cest s občasnými pěšími výlety až po náročnou horskou turistiku.

Pěší turistikaTrekingVysokohorská turistika
Dovolená na kole

Dovolená na kole

Pouze v sedle kola poznáte navštívené země jako nikdo jiný. Perfektně zorganizované cyklopobyty a cykloturistika po celé Evropě jsou dnes samozřejmostí. Ale s námi můžete vyjet i za exotikou téměř do celého světa.

Evropské cyklopobytyEvropská cykloturistikaHorská kolaExotická cyklistika

Dovolená s dětmi

Nejlepší rodinné dovolené přinášejí skvělé zážitky nejen dětem, ale i jejich rodičům. S námi se můžete už nyní vydat na spoustu zájezdů, které svojí náročností, charakterem a zázemím umožňují a předpokládají účast menších i větších dětí. Prožijte svoji dovolenou opravdu společně.

Dovolená s dětmi

Cesty za vínem a gastronomií

Cílem těchto komfortně pojatých zájezdů jsou různé evropské i exotické regiony, které nabízejí milovníkům dobrého jídla a vína výjimečné a originální zážitky. Především vám na nich chceme nabídnout možnost ochutnat speciality dané oblasti, ale nezapomínáme ani na kulturně-historické památky a další zajímavosti, které neodmyslitelně k cestě patří a umocňují tak celkový zážitek z návštěvy.

gurmánské a vinařské zájezdy

Lyžařské zájezdy a speciality

Klasickým lyžařským zájezdům na upravené sjezdové tratě se věnujeme jen v menší míře. Ale chcete-li si jednou za čas dopřát opravdu mimořádný zážitek a splnit si své lyžařské sny, jste u nás na správné adrese. To platí jak pro běžkaře, tak i pro milovníky sjezdování ve volném terénu a skialpinisty. Méně náročné programy těchto lyžařských specialit jsou dostupné již pro průměrně zkušené lyžaře.

sjezdové lyžovánískialpinismus a freerideběžky

Rafting a vodní turistika

Řeky a říčky jsou ty nejpřirozenější i nejskrytější cesty krajinou. Objevte krásy hlubokých kaňonů, úzkých soutěsek a divokých peřejí na kanoi či na raftu. Aktivní víkendy, prázdninové putování pro celou rodinu i výpravy za skutečnými řekami legendami po celém světě.

KajakyKanoeRafting

Tatrabus

Tatrabus je speciální terénní autobus cestovní kanceláře Adventura pro cesty do nepřístupných míst. Základem je podvozek Tatry, zvané Marakéška, na který byla v roce 2008 namontována nástavba pro přepravu 20 osob. Jedná se o jedinečné expediční vozidlo určené pro unikátní výpravy na Island a do dalších zemí.

zájezdy Tatrabusem

Exotické Vánoce a Silvestry

Nabízíme vám příležitost utéci ze silvestrovského a v některých případech i předvánočního shonu, ohřát se uprostřed zimy pod jižním sluncem či využít svátečních dní pro úsporu dovolené. Zkrátka pojmout přelom roku opravdu netradičně.

Firemní cesty

Programy ušité na míru dle požadavků klienta jsme schopni zajistit v obrovské šíři naší nabídky, co se týče regionů, aktivit i různých speciálních přání. S velkým zájmem zákazníků se setkávají například kombinované programy na Madeiře, exotická safari v národních parcích, cykloturistické programy, rafting na divoké vodě, off-road výpravy do pouští a další.

Firemní cesty

Pragia

Incomingová agentura Pragia se zaměřuje především na realizaci, poradenství a plánování incentivních cest a propagačních akcí.

Pragia

Kontaktujte nás

Formulář vyžaduje schválení cookies pro cílení a reklamu, protože je chráněn pomocí reCAPTCHA, a jeho použitím souhlasíte s ochranou osobních údajů and podmínkami užití společnosti Google.