Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gurmánské a vinařské zájezdy

Gurmánské a vinařské zájezdy

Láska prý prochází žaludkem. A jak je to při cestování? Poznáte zemi podle její vůně a chuti? A poznáte zemi úplně, pokud neochutnáte místní speciality? Dopřejte si dovolenou, která vám tyto zážitky zprostředkuje a vydejte se s námi na některý z našich gurmánských či vinařských zájezdů. Dobrou chuť!

Nabízíme vám dvě skupiny takto gurmánsky zaměřených zájezdů, mírně se odlišující svým charakterem. V obou případech jde o zájezdy relativně krátké časovým rozsahem, ale co do náplně a zážitků velmi bohaté a intenzivní.

Cesty za vínem a gastronomií jsou komfortněji pojaté zájezdy do gastronomicky zajímavých destinací převážně evropských. Gurmánské zážitky vám nabídneme prostřednictvím kvalitních restaurací, reprezentujících kvalitní místní gastronomii a typické pokrmy či produkty daného regionu nebo města. Obdobně postupujeme při výběru vín a dalších nápojů. Nezapomínáme samozřejmě ani na nejzajímavější kulturně-historické památky a další zajímavosti, které neodmyslitelně k cestě patří a umocňují tak celkový zážitek z návštěvy. Pro ubytování volíme stylové hotely v atraktivních lokalitách v centru měst.

Asie (nejen) pro gurmány je skupina zájezdů do různých asijských zemí, které se pyšní vyhlášenou kuchyní. Zájezdy obsahují tradiční poznávání nejzajímavějších míst dané země v pohodlném i komfortním standardu služeb. A navíc také detailní seznámení s místní gastronomií jak ve speciálních restauracích nad vybranými lahůdkami, tak i v pouličních jídelničkách či přímo na ulicích a tržištích, kde si pochutnávají místní lidé na svých oblíbených pokrmech.

Nyní máte jedinečnou příležitost to s námi vyzkoušet!

Všechny poznávací zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.