ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Aktivní dovolená

Aktivní dovolená

Aktivní dovolenou si každý může představovat různě a někomu může spojení slov aktivní a dovolená dokonce připadat jako protimluv. V našem pojetí to je aktivní odpočinek, cestování, ale také relaxace sportem – taková turistická a sportovní dovolená. Z těch mnoha způsobů, jak na dovolené odpočívat aktivně, pro vás připravujeme zájezdy zaměřené na cykloturistiku a cyklopobyty, cyklistické výpravy do celého světy, cyklojachty a lodě, in-line skating, turistiku a treking, vysokohorskou turistiku a viaferraty, rafting a vodní turistiku i outdoorové kurzy. Ze širšího pohledu patří mezi aktivní dovolenou i turistické poznávací zájezdy, při kterých se spíše než o aktivitu těla jedná o aktivitu ducha.

Adventura byla v roce 1990 založena s cílem nabídnout svým klientům aktivní prožití dovolené. Vždy jsme si uvědomovali, že nejhlubší zážitky v člověku zanechá cestování, ke kterému musel sám nějak aktivně přispět. Při kterém šlape do pedálů, splouvá řeky nebo stoupá k vrcholkům hor. Už od našeho vzniku byla součástí naší nabídky cykloturistika, pěší a vysokohorská turistika, rafting a další aktivity v přírodě.
Postupně jsme se propracovali k nejširší nabídce zájezdů s aktivním programem, jakou na českém trhu lze nalézt. Disponujeme kvalitním technickým zázemím, hlubokými zkušenostmi a  kvalifikovanými průvodci a instruktory, které si vzděláváme ve vlastní akreditované škole.

Aktivní zájezdy s nejbližším termínem odjezdu:

Všechny zájezdy aktivní dovolené