Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Aktivní dovolená

Aktivní dovolená

Aktivní dovolenou si každý může představovat různě a někomu může spojení slov aktivní a dovolená dokonce připadat jako protimluv. V našem pojetí to je aktivní odpočinek, cestování, ale také relaxace sportem – taková turistická a sportovní dovolená. Z těch mnoha způsobů, jak na dovolené odpočívat aktivně, pro vás připravujeme zájezdy zaměřené na cykloturistiku a cyklopobyty, cyklistické výpravy do celého světy, cyklojachty a lodě, in-line skating, turistiku a treking, vysokohorskou turistiku a viaferraty, rafting a vodní turistiku i outdoorové kurzy. Ze širšího pohledu patří mezi aktivní dovolenou i turistické poznávací zájezdy, při kterých se spíše než o aktivitu těla jedná o aktivitu ducha.

Adventura byla v roce 1990 založena s cílem nabídnout svým klientům aktivní prožití dovolené. Vždy jsme si uvědomovali, že nejhlubší zážitky v člověku zanechá cestování, ke kterému musel sám nějak aktivně přispět. Při kterém šlape do pedálů, splouvá řeky nebo stoupá k vrcholkům hor. Už od našeho vzniku byla součástí naší nabídky cykloturistika, pěší a vysokohorská turistika, rafting a další aktivity v přírodě.
Postupně jsme se propracovali k nejširší nabídce zájezdů s aktivním programem, jakou na českém trhu lze nalézt. Disponujeme kvalitním technickým zázemím, hlubokými zkušenostmi a  kvalifikovanými průvodci a instruktory, které si vzděláváme ve vlastní akreditované škole.

Aktivní zájezdy s nejbližším termínem odjezdu:

Všechny zájezdy aktivní dovolené

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.