Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky dovolené a míří do všech kontinentů světa. Převážnou většinu poznávacích zájezdů připravujeme jako originální programy pro menší skupiny v rozsahu 10–18 osob. Kromě několika autobusových zájezdů do bližších částí Evropy jde o zájezdy letecké. Jejich úspěšnost se opírá o dlouholeté zkušenosti a kvalitní průvodcovský tým.

Na poznávací zájezdy se s námi můžete vydat do nejoblíbenějších turistických zemí, jako jsou Francie, Itálie, Turecko nebo USA, nebo si můžete vybrat exotickou dovolenou v zemích méně tradičních, například v Maroku, Tunisku, Tanzanii, na Kubě, Novém Zélandu a v mnoha dalších atraktivních destinacích.

 Proč s Adventurou? Tradice - široká nabídka - spolehlivost - osobní přístup! Zároveň děláme, co nás baví, a na našich zájezdech je to vidět.

Poznávací zájezdy rozdělujeme podle cestovatelské náročnosti a podle úrovně služeb do 3 stupňů:

standard 3 hvezdy Poznávací zájezd standardní, 

standard 2 hvezdy Cestovatelský zájezd standardní a

standard 1 hvezda Cestovatelský zájezd s náročnějšími prvky. 

Na cestovatelských zájezdech se snažíme ještě výrazněji dotknout charakteru a reality navštívené země a je třeba na nich počítat s poněkud nižším standardem služeb. Podrobněji viz Standard služeb poznávacích zájezdů.

Pokud se v programu dovolené vyskytují pěší výlety nebo fakultativní sportovně laděné aktivity, pak je to v míře, kterou zvládne prakticky každý, nebo je naplánován variantní program pro ty, kteří se nebudou chtít dotyčného programu zúčastnit.
Bližší informace o poskytnutých službách jsou specifikovány u jednotlivých zájezdů v závěrečném odstavci Podmínky a obecně jsou shrnuty ve Všeobecně platných informacích o službách zájezdu a na stránce Doprava, ubytování, stravování.

Průvodci: Na naše poznávací zájezdy je vybíráme tak, aby dobře znali danou destinaci a komunikační jazyk. Zároveň jsou to nadšenci, kteří vám s opravdovým potěšením představí země a oblasti, které sami mají rádi. Některé z nich vám představujeme na stránce průvodci.

Poznávací zájezdy s nejbližším termínem odjezdu:

Všechny poznávací zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2017/18

Po vyplnění a odeslání formuláře Vám zdarma zašleme objednané katalogy. Katalogy rozesíláme vždy 1x týdně a jsou posílány jako obyčejná psaní.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF. Nebo využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.