Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky dovolené a míří do všech kontinentů světa. Převážnou většinu poznávacích zájezdů připravujeme jako originální programy pro menší skupiny v rozsahu 10–18 osob. Kromě několika autobusových zájezdů do bližších částí Evropy jde o zájezdy letecké. Jejich úspěšnost se opírá o dlouholeté zkušenosti a kvalitní průvodcovský tým.

Na poznávací zájezdy se s námi můžete vydat do nejoblíbenějších turistických zemí, jako jsou Francie, Itálie, Turecko nebo USA, nebo si můžete vybrat exotickou dovolenou v zemích méně tradičních, například v Maroku, Tunisku, Tanzanii, na Kubě, Novém Zélandu a v mnoha dalších atraktivních destinacích.

 Proč s Adventurou? Tradice - široká nabídka - spolehlivost - osobní přístup! Zároveň děláme, co nás baví, a na našich zájezdech je to vidět.

Poznávací zájezdy rozdělujeme podle cestovatelské náročnosti a podle úrovně služeb do 3 stupňů:

standard 3 hvezdy Poznávací zájezd standardní, 

standard 2 hvezdy Cestovatelský zájezd standardní a

standard 1 hvezda Cestovatelský zájezd s náročnějšími prvky. 

Na cestovatelských zájezdech se snažíme ještě výrazněji dotknout charakteru a reality navštívené země a je třeba na nich počítat s poněkud nižším standardem služeb. Podrobněji viz Standard služeb poznávacích zájezdů.

Pokud se v programu dovolené vyskytují pěší výlety nebo fakultativní sportovně laděné aktivity, pak je to v míře, kterou zvládne prakticky každý, nebo je naplánován variantní program pro ty, kteří se nebudou chtít dotyčného programu zúčastnit.
Bližší informace o poskytnutých službách jsou specifikovány u jednotlivých zájezdů v závěrečném odstavci Podmínky a obecně jsou shrnuty ve Všeobecně platných informacích o službách zájezdu a na stránce Doprava, ubytování, stravování.

Průvodci: Na naše poznávací zájezdy je vybíráme tak, aby dobře znali danou destinaci a komunikační jazyk. Zároveň jsou to nadšenci, kteří vám s opravdovým potěšením představí země a oblasti, které sami mají rádi. Některé z nich vám představujeme na stránce průvodci.

Poznávací zájezdy s nejbližším termínem odjezdu:

Všechny poznávací zájezdy

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.