Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Informace o aktivitách na zájezdech

Poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy tvoří jeden ze základních pilířů naší nabídky dovolené a míří do všech kontinentů světa. Převážnou většinu poznávacích zájezdů připravujeme jako originální programy pro menší skupiny v rozsahu 10–18 osob. Kromě několika autobusových zájezdů do bližších částí Evropy jde o zájezdy letecké. Jejich úspěšnost se opírá o dlouholeté zkušenosti a kvalitní průvodcovský tým.

Zobrazit detail

Turistické zájezdy

Naše turistické zájezdy míří do všech kontinentů a z široké škály náročnosti si může vybrat opravdu každý zájemce o aktivní dovolenou a cestování. Turistický program většinou kombinujeme s programem poznávacím. Turistické zájezdy jsou samozřejmě oproti poznávací dovolené více zaměřeny na pobyt v přírodě a nabízejí významnější prostor na pěší aktivity. Mimo Evropu se s námi můžete vydat do 37 různých zemí, s nejbohatší nabídkou zájezdů jsou zde zastoupeny Himálaj, Rusko a atraktivní ostrovy Atlantiku i Indického oceánu. V Evropě s námi můžete vyrazit do 18 zemí, nejčastěji do Alp, na Balkán a do Skandinávie.

Zobrazit detail

Dovolená na kole

Cykloturistika a cyklopobyty v Evropě jsou jedním ze tří hlavních pilířů naší nabídky zájezdů. Zahrnuje různé typy dovolené na kole pro zájemce o rekreační i sportovnější formy cyklistiky – od cyklistických pobytů pro rodiny s malými dětmi, přes etapovou cykloturistiku až po zájezdy zaměřené na horská kola. Cyklistické zájezdy nabízíme v širokém rozsahu úrovně služeb – s ubytováním od kempů až po hotely a se stravováním od snídaní až po plnou penzi.

 

Zobrazit detail

Vysokohorská turistika a via ferraty

 Via ferraty a vysokohorská turistika - takto označujeme horskou turistiku, která ve větší či menší míře vyžaduje využití horolezeckého jisticího vybavení. I taková může být vaše dovolená na horách.

Zobrazit detail

Rafting a vodní turistika

Rafting a vodní turistika patří mezi tradiční nabídku zájezdů Adventury. Můžeme vám nabídnout několik druhů dovolené na vodě: Pohodové lehké kanoe představují léto na krásných a vlídných řekách, které jsou velmi oblíbené a vhodné i jako dovolená pro rodiny s dětmi. Trochu náročnější jsou vodácké zájezdy na kanoe a rafting, při kterých splouváme většinou horské a peřejnaté řeky. Nesmíme zapomenout ani na mimoevropský expediční rafting, nabízející zážitky v exotické přírodě umocněné možností vícedenních plaveb. A pokud chcete proniknout do tajů eskymáckých obratů nebo jízdy na seakajaku, nenechte si ujít naše kajakové kurzy a zájezdy.

Zobrazit detail

Tatrabus

Tatrabus je naše unikátní expediční vozidlo pro 20 osob, které bravurně zvládá terény Islandu i severní Afriky a zároveň nabízí pohodlí moderního autobusu i zázemí pro jedinečné cestovatelské zážitky a krásnou dovolenou.

Zobrazit detail

Outdoorové kurzy

Většinu těchto outdoorových kurzů a akcí pořádá naše Škola sportů a pobytu v přírodě. Jsou zaměřené zejména na aktivity, které provozujeme v rámci našich zájezdů: kurz pohybu na via ferratách, kurz ledovcové turistiky, skalní lezení nebo kajakové kurzy. Naleznete zde ale i speciality se zaměřením na zimní hory a kurzy určené pro budoucí průvodce. Jistě se pro vás mohou stát i netradiční a zajímavou dovolenou.

Zobrazit detail

Gurmánské zájezdy

Láska prý prochází žaludkem. A co cestování? Poznáte zemi podle její vůně a chuti? A poznáte zemi úplně, pokud neochutnáte místní speciality?

Zobrazit detail

Fotoexpedice

Nově vám nabízíme speciální foto expedice pod vedením profesionálních fotografů. Nezáleží na tom, na jaké úrovni fotografujete, důležitá je jen chuť naučit se něco nového. Cestujeme pouze v malých skupinkách, které zaručují, že se vám vaši průvodci mohou osobně věnovat a v průběhu každé cesty zaručujeme vytvoření co nejlepších podmínek pro fotografování.

Zobrazit detail

Exotické silvestry s Adventurou

Vážení přátelé, cestovatelé. Nabízíme vám příležitost utéci ze silvestrovského a v některých případech i předvánočního shonu, ohřát se uprostřed zimy pod jižním sluncem či využít svátečních dní pro úsporu dovolené. Zkrátka pojmout přelom roku opravdu netradičně.

Zobrazit detail

Exotická cykloturistika

Exotická cykloturistika ve světě vám nabízí nejširší nabídku cyklistické dovolené do exotických zemí mezi českými CK.

Zobrazit detail

Dovolená pro rodiny s dětmi

Ty nejlepší rodinné dovolené bývají ty, z kterých si zážitky přivezou nejen děti, ale i jejich rodiče. Snažíme se, aby se naše nabídka dovolené s dětmi neustále rozšiřovala. S Adventurou se můžete už nyní vydat na celou řadu zájezdů, které svojí náročností a charakterem umožňují a předpokládají také účast menších i větších dětí.

Zobrazit detail

Cyklojachty a lodě

Dovolená na lodi s možností cyklotoulek na pobřeží.

Zobrazit detail

Dovolená na jachtě

Dovolená na jachtě nemusí být jen pro ostřílené „mořské vlky“. Pokud vás láká cestování a plavba na mořích, můžete i vy zažít ten neopakovatelný pocit naprosté svobody, který vám může dát jenom loď. Loď se pro vás v ten okamžik stane dopravním prostředkem, místem pro bydlení a také prostředkem k jedinečným zážitkům.

Dovolená na jachtě tvoří pomyslný vrchol dobrodružství dnešní doby. Pokud nemáte dostatek zkušeností, není nic jednoduššího, než pomoc zkušeného kapitána.

Zobrazit detail

Cesty s National Geographic

České vydání geografického měsíčníku National Geographic ve spolupráci s CK Adventura nabízí cestování ve stylu třetího tisíciletí – populárně-naučné expedice za poznáním. Originálně připravené programy a destinace jsou určeny pro zájemce z řad členů National Geographic Society (NGS), předplatitelů časopisu National Geographic, i všem ostatním, koho tato nabídka osloví.

Zobrazit detail

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.