ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Itálie na kole

Itálie na kole

Itálie je země, která již odedávna přitahovala cestovatele nejen pro svoji obrovskou historickou a přírodní pestrost, ale také pro svůj životní styl, lahodné víno a skvělé jídlo. Nabídne vám snad vše, co si můžete přát: od zasněžených velehor k nekonečným písečným plážím zalitým sluncem, od jedinečných starověkých památek přes skvosty renesance až k zapomenutým kamenným vesničkám ukrytým v horách.  

Proč vyrazit s námi do Itálie na kole

  • 1. Itálie - synonymum pro "La dolce vita"
  • 2. Profesionální tým průvodců a zároveň milovníků Itálie
  • 3. Možnosti kombinací autobusové přepravy a komfortu letecké dopravy
  • 4. Itálie - Zájezdy pro všechny cyklisty jak kondicí, tak věkem

Vychutnejte si Itálii ze sedla

Český panovník Karel IV. se pravidelně vydával do Itálie na koni, vy si prohlédněte magickou zemi pod Alpami ze sedla kola. Itálie platí za nevyčerpatelnou studnicí pokud jde o umění, různorodou krajinu, gurmánské potěšení, nádherný melodický jazyk a historii. Italové věnují mnohem více času radosti ze života, dobrému jídlu o mnoha chodech, pohledu na západ a východ slunce a přátelskému posezení u sklenice kvalitního vína dlouho do noci. Vychutnávají si luxus každého dne, siestu i rozhovory s přáteli, odmítají stres a shon „těch ze severu.“. Zároveň jde o destinaci pro nás velmi dobře dostupnou, jak autobusem, tak letecky. Domů si přivezete uvolnění a delikátní chuť lenošit a vychutnávat sladký život. La dolce vita!

Na kole kolem Itálie

Země, která se dnes rozkládá na Apeninském poloostrově a mnoha přilehlých ostrovech, jež je historicky spojena s největším rozmachem jak politickým, tak kulturním. Země, která nabízí geograficky vše, nač si člověk vzpomene, byla a je zajímavým cílem pro všechny cestovatele, kteří jsou zvědaví, mají rádi dobrodružství a zároveň chtějí zažít příjemnou atmosféru s výborným jídlem, vynikajícím vínem či typicky silnou černou kávou. Pro nás, vnitrozemce, bylo vždy lákadlem vydat se „na jih k moři“. V průběhu minulých 20 let jste již s námi navštívili stovky zajímavých míst tohoto rozmanitého jihoevropského regionu, jak na kole, tak pěšky, počínaje horskými masívy, přes proslulá města, až po nekonečné písečné pláže.

Kam jezdíme

Aktuální zájezdy