Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Sicílie na kole

Sicílie na kole

Sicílie je naprosto jedinečná. Kdo ji jednou navštívil, určitě naprosto nekompromisně a navždy musel propadnout jejímu kouzlu. Díky populárnímu románu Kmotr již roky nese svůj punc mafiánské nepřístupnosti a tvrdosti, ovšem po návštěvě ostrova každý pookřeje a zjistí, že zdaleka nepůsobí tak drsně, ale navíc, že domorodci jsou velmi milí a vstřícní lidé, kteří žijí své životy s aktivní Etnou nad hlavou. Rovněž se naprostým právem kdysi označovala za obilnici Říma. Kam se člověk podívá, tam to hraje barvami a všude to voní tak, že se každému začnou sbíhat sliny na něco dobrého...to všechno je Sicílie...

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.