Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Ragusa

Ragusa

<p>Toto město nalezneme na jihovýchodě Sicílie. Jako skutečná „stará dáma“ je důstojným zralým provinčním městem. Z&nbsp;hlediska turistů bývá dosti přehlíženo. Jako ostatní města v&nbsp;tomto regionu, i Ragusu poničilo zemětřesení v&nbsp;roce 1963. Přestože nové město pod názvem Ragusa Superiore bylo postaveno na plošině vysoko nad původní osadou, staré, původní paláce byly díky aristokracii zrekonstruovány (Ragusa Ibla). Dnes obě města splývají a tvoří neoddělitelný celek. Společně s&nbsp;nedalekou Modicou tvoří jakési dvojměstí s&nbsp;překrásnými barokními kostely a jsou vyhlášeny skvělou čokoládou.</p>

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.