Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Villa Romana del Casale

Villa Romana del Casale

Nedaleko od města Pizza Armerina pod vegetací a moderními skleněnými pavilony se nalézají zbytky římské císařské vily Herculia u Casale. Historicky se tato stavba datuje mezi 2. a 6. století n.l. Postavit ji nechal západořímský císař Maximianus Herculius (240-310 n.l.). K vidění jsou tu kromě zbytků vily především římské mozaiky, které byly skryty díky nánosům bahna před zraky veřejnosti až do 20. století. Mozaiky zobrazují jak výjevy světské, tak i božské. Nejznámější pak je sál, kde lze vidět 10 tančících dívek v gymnastických úborech podobající se dnešním dvojdílným plavkám. Nadneseně bývají nazývány „dívky v bikinách“.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.