Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Villa Romana del Casale

Villa Romana del Casale

Nedaleko od města Pizza Armerina pod vegetací a moderními skleněnými pavilony se nalézají zbytky římské císařské vily Herculia u Casale. Historicky se tato stavba datuje mezi 2. a 6. století n.l. Postavit ji nechal západořímský císař Maximianus Herculius (240-310 n.l.). K vidění jsou tu kromě zbytků vily především římské mozaiky, které byly skryty díky nánosům bahna před zraky veřejnosti až do 20. století. Mozaiky zobrazují jak výjevy světské, tak i božské. Nejznámější pak je sál, kde lze vidět 10 tančících dívek v gymnastických úborech podobající se dnešním dvojdílným plavkám. Nadneseně bývají nazývány „dívky v bikinách“.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.