Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gargano

Gargano

Poloostrov Gargano vypadá jako ostruha čnící do Jadranu nad podpatkem italské boty; láká turisty křišťálově čistým mořem, pobřežními jeskyněmi, piniovými háji a pitoreskními městečky.

Pojeďme spolu navštívit tuto překrásnou oblast jižní Itálie a užít si středomořského léta, kdy příjemně teplé počasí slibuje vynikající ježdění a vlídné moře báječné koupání. Uvidíme překrásná pobřežní městečka tepající typickou jihoitalskou atmosférou a také přírodní rezervaci na ostrovech Tremiti, které nabízejí koupání a šnorchlování v průzračném moři a výlety do vápencových mořských jeskyní.

Poloostrov Gargano, součást kraje Apulie, omývají vlny Jaderského moře. Pobřeží tvoří mnoho jeskyní, skalních oken a neuvěřitelných zákoutí. Za tuto krásu vděčíme vápenci, z kterého je celý poloostrov. 

Vnitrozemí nás okouzlí svojí horskou podobou, s nejvyšší horou Monte Calvo (1065 m.n.m). Nesmíme zapomenout, že celé území patří do národního parku Parco Nazionale del Gargano. Les Foresta Umbra, kde najdeme především buky, duby, javory a borovice, je jedním z posledních zbytků lesa, který dříve býval na velké části jihovýchodní Itálie.

Jistě nás nepřekvapí, že kromě rybolovu je hlavní obživou místních obyvatel turistický ruch a pěstování citrusů a oliv.

Zajímavá místa

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2019 / 2020

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2018.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalog 2019/2020 v PDF.

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.