Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Gargano

Gargano

Poloostrov Gargano vypadá jako ostruha čnící do Jadranu nad podpatkem italské boty; láká turisty křišťálově čistým mořem, pobřežními jeskyněmi, piniovými háji a pitoreskními městečky.

Pojeďme spolu navštívit tuto překrásnou oblast jižní Itálie a užít si středomořského léta, kdy příjemně teplé počasí slibuje vynikající ježdění a vlídné moře báječné koupání. Uvidíme překrásná pobřežní městečka tepající typickou jihoitalskou atmosférou a také přírodní rezervaci na ostrovech Tremiti, které nabízejí koupání a šnorchlování v průzračném moři a výlety do vápencových mořských jeskyní.

Poloostrov Gargano, součást kraje Apulie, omývají vlny Jaderského moře. Pobřeží tvoří mnoho jeskyní, skalních oken a neuvěřitelných zákoutí. Za tuto krásu vděčíme vápenci, z kterého je celý poloostrov. 

Vnitrozemí nás okouzlí svojí horskou podobou, s nejvyšší horou Monte Calvo (1065 m.n.m). Nesmíme zapomenout, že celé území patří do národního parku Parco Nazionale del Gargano. Les Foresta Umbra, kde najdeme především buky, duby, javory a borovice, je jedním z posledních zbytků lesa, který dříve býval na velké části jihovýchodní Itálie.

Jistě nás nepřekvapí, že kromě rybolovu je hlavní obživou místních obyvatel turistický ruch a pěstování citrusů a oliv.

Zajímavá místa

 

 

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.