Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníKategorie cestovního komfortu

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Campomarino

Campomarino

Campomarino, malé přímořské letovisko, leží na hranici provincie Molise a Apulie. Je rozdělené na 2 části, Campomarino Lido (u moře) a Campomarino Paese (směrem do vnitrozemí). Historická část Campomarina se rozkládá na útesu nad mořem, odkud je krásný výhled na nekonečné písečné pláže. Zde na hlavním náměstí stojí kostel a v přilehlých uličkách můžeme obdivovat malby na omítkách, tzv. murales. Každou sobotu se tu koná trh. V Campomarino Lido, položeném u moře, se kolem písčité pláže táhne dlouhá ulice Lungomare s mnoha obchody, bary a restauracemi. Prastarý původ městečka potvrzují objevy archeologů - bronzové předměty z cca 6. století před Kristem. Podle legend si právě tady řecký válečník Diomedes, který se vracel z Trójske války a oženil se s dcerou místního krále a po smrti byl pochován na nedalekých Tremitských ostrovech.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOG POZNÁVACÍ ZÁJEZDY 2018 / 2019

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky. Katalog rozesíláme po 22. 11. 2017.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraven katalog ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18).

Tištěné aktivní katalogy se změnily na internetové! Všechny zájezdy z katalogů DOVOLENÁ NA KOLE a TURISTIKA najdete nyní pouze on-line na našem webu.