Menu

Výsledky vyhledávání fráze "{{ query }}"

{{ group.group }}

Nic nebylo nalezeno :(

přejít na podrobnější hledání »

Speciální nabídka

Datum odjezdu nejdříve:
Datum příjezdu nejpozději:
Zájezdy s datem odjezdu ve vybraném měsíci nebo roce:

UbytováníUbytování

UbytováníStravování

UbytováníDoprava

UbytováníStandard služeb (poznávací zájezdy)

UbytováníFyzická náročnost (aktivní dovolená)

CenaCena

Vybrané filtry:nic nebylo zvolenozrušit všechny filtry

Campomarino

Campomarino

Campomarino, malé přímořské letovisko, leží na hranici provincie Molise a Apulie. Je rozdělené na 2 části, Campomarino Lido (u moře) a Campomarino Paese (směrem do vnitrozemí). Historická část Campomarina se rozkládá na útesu nad mořem, odkud je krásný výhled na nekonečné písečné pláže. Zde na hlavním náměstí stojí kostel a v přilehlých uličkách můžeme obdivovat malby na omítkách, tzv. murales. Každou sobotu se tu koná trh. V Campomarino Lido, položeném u moře, se kolem písčité pláže táhne dlouhá ulice Lungomare s mnoha obchody, bary a restauracemi. Prastarý původ městečka potvrzují objevy archeologů - bronzové předměty z cca 6. století před Kristem. Podle legend si právě tady řecký válečník Diomedes, který se vracel z Trójske války a oženil se s dcerou místního krále a po smrti byl pochován na nedalekých Tremitských ostrovech.

Žádost o zaslání tištěných katalogů

KATALOGY NA ROK 2018/19

Katalog pro rok 2018 bude k dispozici koncem listopadu!

Pokud o katalog máte zájem, neváhejte poslat tuto objednávku. V případě, že jste s námi cestovali v posledních 2 letech, tak Vám katalog přijde automaticky.

Katalogy posíláme pouze po ČR. Pro zájemce mimo ČR máme připraveny katalogy ke stažení ve formátu PDF na stránce katalogy v PDF (aktuálně ještě katalogy 2017/18). Případně využijte naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.